1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Black Note Likit İle İlgili Herşey

'İthal Likit Tavsiyeleri' forumunda Yönetici tarafından 15 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Black Note Likit İle İlgili Herşey
  İlk etapta firmanın yaptığı bütün işleri yakından takip ettiğimi belirtmek istiyorum. Adamların işine duyduğu saygıyı gördükçe ben burada oturduğum yerde şevke geliyorum ve firmaya duyduğum hayranlık her saniye artıyor. Yaptıklar her iş kurumsal bir çerçevede, kesinlikle belirli bir kalitenin altına inmiyorlar ve bu yüzden de yıllardır sektörde kendilerine ciddi bir rakip çıkmıyor.

  Black Note likitlerinin resmi websitesi: https://www.blacknote.com

  Öncelikle Black Note’un sadece tütün aromalı likit üreten bir marka olduğunu söylemek gerekli. Black Note markası adı altında çilekliydi, elmalıydı zarttı zurttu likitler görmek mümkün değil.  Giriş kısmında da belirttiğim gibi firmayı özel yapan detay, likitlerin üretimini yaparken piyasada bulunan Capella, TFA, FA gibi aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaları. Buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener) ya da sağlığa zararlı oldukları bilinen Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeleri kullanmadıklarını da altını çize çize belirtiyorlar. Elbette ki her kurumsal firmanın yapması gerektiği gibi bu durumu likitlerini bağımsız bir labaratuvara test ettirerek kanıtlamışlar. Rapor aşağıda yer almakta, merak ediyorsanız linkten inceleyebilirsiniz.

  https://www.blacknote.com/wp-content/uploads/2015/03/form_1425582664.pdf

  Aynı şekilde bu bilgilerin hemen yanına da tütünden üretim yaptıkları halde sigaradaki gibi sizleri bağımlı yapacak malzemelerin hiç birinin de (nikotin dışında) yine Black Note ürünlerinde yer almadığını da ekliyorlar.

  Firmanın şuanda 2 farklı serisi mevcut. Klasik serideki ürünlerin tamamı isimlerini Sonata, Forte, Prelude, Solo gibi müzikal terimlerden, Yeni V serisindeki ürünler ise adlarını Rock, Jazz ,Pop gibi müzik türlerinden almışlar. Firma kendilerini ve ürünlerini bir şekilde müzikle bağdaştırmaktan hoşlanıyor. Hatta nikotin oranlarını açıklarken bile müzikal terimlerden faydalanıyorlar. Tüm bunlar göz önüne alınınca firmanın fikir babaları olan isimler anlaşılıyor ki müziği hayatlarının merkezine koyan, belkide müzisyen tipler.  İnternet sitelerinde yaptıkları açıklamalarda mümkün olduğunca plastikten uzak, çevreye saygılı bir şekilde üretim yaptıklarını; cam şişelerinin, etiketlerinin, kutularının ve kullanılan diğer kağıt materyallerinin tamamının geri dönüşümden kazanılan malzemelerden (Gazete kağıtları, dergiler vs.) hazırlandığını söylemekteler, zaten kağıt/karton malzemelere dokununca da bir farklılık olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Hepsi saman kağıdı gibi bir yapıdalar.

  Müşterilerinden de bu konuyla alakalı özel bir istekleri mevcut. Likitlerle işiniz bittikten sonra şişe, kutu, etiket gibi malzemeleri tekrardan uygun geri dönüşüm kutularına atarak doğayı ve çevreyi korumak adına kendilerinin yaptıkları gibi sizin de üzerinize düşeni yapmanızı rica etmekteler.

  Ürünlerin satışlarından elde ettikleri karın %1’ini de düzenli olarak Save The Music ve Water.org vakıflarına bağışlamaktalarmış.

  Firmayla alakalı genel bilgileri de verdikten sonra isterseniz birazda ürünlerin nasıl hazırlandığına göz atalım (Elbette kendi açıklamalarından yine.):

  Black Note ürünlerini ve üretim aşamalarını bu şekilde özetliyor, sizler için Türkçeye çevirdim:
  (Görsellerin büyük halini görmek için sağ tıklayıp yeni sekmede açabilirsiniz.)

  Özet olarak kullandığımız tütünlerin yetiştirilmesinden harmanlanmasına kadar her şeyi kendimiz yapıyor, harmanlanan tütünden aroma elde ediyor bu elde ettiğimiz aromayı temizleyip, süzdükten sonra VG, PG ve Nikotin ile karıştırarak Black Note ürünlerine final formunu veriyoruz diyorlar. (Naturel ekstrakt esnasında nikotin elde ediliyor mu, ediliyorsa ne kadar bilmiyorum ancak firmanın kendisi sitelerinin blog kısmında farma kalite nikotin eklediklerini beyan ediyor. Tam net bir bilgi yok, internette bazı mecralarda bir miktar nikotin elde edildiği ve bunun üzerinin tamamlandığı anlatılmakta.)

  Tüm bu süreç ise söylediklerine göre toplamda 3 yıl sürmekteymiş.  Ürünler 10, 15, 30 ml cam damlalıklı şişelerde ya da 10 ml plastik şişelerde karşımıza çıkıyor. ( 10 ml plastik versiyon avrupa birliği standartlarınca daha sonradan çıkarıldı. ) Hangi boyda alırsanız alın ürün muhakkak silindirik kutu içerisinde gelmekte ve bu kutuların her biri tasarımsal olarak ürüne göre özelleştirilmiş durumda. Cam şişeler saydam shrinkli olarak, plastik şişeler ise kırılan kilitlerle geliyor.

  Likitler 0-3-6-12 -18 mg nikotin oranlarıyla satılıyor ve tamamının VG/PG oranı %50/%50. Etiketlerde son kullanma tarihi, batch numaraları, yasalar gereğince nikotin ve elektronik sigarayla alakalı uyarılar yer alıyor.

  Avrupa Birliği standartlarınca 10 mlden fazla bir ebatta likit satmak artık yasak ancak satıcılar bunun çakallığını büyük kutular içerisinde 3 adet 10 ml satarak çözüyorlar. Black Note’da yine bu yöntemi kullananlardan.

  10 ml olarak gelenler büyük bir silindirik kutu içerisinde küçük silindirik kutular halinde geliyor. Büyük kutunun içerisine yine nefis tasarımlı, ürün ve firma hakkında bilgilerin yer aldığı bir katalogda eklemeyi ihmal etmemişler.

  Ufak silindirik kutuların içerisinde ise bizleri asıl ilgilendiren likitlerin kendisi yer alıyor.

  Likitin yer aldığı ufak kutuya yine bilgilendirici bir uyarı koymuşlar. Uyarı kağıdındaki en önemli detay nikotin hesabını karıştıranlar için likitin tamamı bitirildiğinde toplamda kaç mg nikotin alınacağının yazılması. Bir çoğumuz bu hesabı yaparken sorun yaşıyoruz, ufak ama önemli bir bilgi bu.

  Benim elimde 30 ml Quartet, 30 ml de Sonata bulunuyor. Şimdi sizlere elimden geldiğince ürünlerle alakalı içim tecrübesinden bahsetmeye çalışacağım. Malesef bir hatadan dolayı 3 mg olarak yollandılar bu yüzden boğaz vurumu konusunda net bir şeyler söyleyemiyorum, sadece tat bakımından anlatacağım.

  Not olarak **Cavendish**: Herhangi bir Virginia ya da Burley tütününün, özel yöntemlerle şeker ve aromalar eklenerek fermantasyona bırakılması ve ardından preslenmesi ile elde edilen tütün şeklidir. yani aslında bir işleme yöntemi sonucu ortaya çıkan tütündür, doğada cavendish diye bir tütün çeşidi yoktur.

  Sonata:

  Tek kelimeyle muhteşem. Şimdiye kadar içtiğim en lezzetli tütünlerden birisi diyebilirim rahatlıkla. ( Buna sigara ve tütün içtiğim dönemleri de dahil ediyorum.) Sonata kara virginia tütününün cavendish versiyonundan yapılmaktaymış. Oldukça hafif bir içimi var, içerken insanı kesinlikle yormuyor. Buharı çekerken şekerli mayhoş bir tat alıyorsunuz, nefesi verdiğiniz esnada bu tada arkadan hafifçe acımtırak, hafifçe odunsu bir lezzet eşlik ediyor ve en sonunda ağzınızda kalan tat mayhoş bir burukluk oluyor. Adeta lezzetli light bir sigarayı andırmakta.

  Tadının Türk tütünleriyle yakından uzaktan alakası yok ama golden virginia, old holborn gibi ithal paket tütünleri seven kimseler Sonatayı da çok seveceklerdir.

  İşin ilginç tarafı likitin hiç bir kokusu yok. Ne içerken, ne de boş buharlaştırma yaparken ortaya bir koku çıkmıyor.

  Quartet:

  Yine Türk tütünleriyle alakası olmayan, yine oldukça farklı bir lezzet. Quartet, Suriye’nin Latakia (Lazkiye) kentinin meşhur tütünü ile hazırlanıyormuş. Bizdeki Adıyaman tütünü gibi bir durumu var yani. Latakia, ciddi bir tütsüleme/islendirme sürecinden geçirilip, bazı aromatik malzemeler ile desteklenerek hazırlanan oldukça ağır bir tütün. (Özellikle sanırım bu tütünün çam veya meşe odunu ile islendirilmesi makbulmüş.)

  Tadı inanılmaz ağır, buram buram tütün acılığına bu defa çok daha ağır bir odunsuluk ve baharatımsı, dumansı ( Yabancıların smoky dediği ) bir lezzet eşlik ediyor. Buharı içinize çekerken yoğun tütün acılığı alıyor, nefesi verirken de buna ek olarak arkaplanda bahsettiğim dumansı ve odunsu tadı alıyorsunuz. İçim sonunda ağızınızda geriye kalan tat ise sadece tütün acılığı oluyor.

  Etrafa yaydığı koku ise baharatlı bir tütsü gibi. Seven çok sever, sevmeyen de hiç sevemez. Malesef bana hitap etmedi.  Tatları bir kenara, likitlerin gerçek tütünden yapılmasına rağmen sentetik tütün aromalarına kıyasla coile neredeyse hiç zarar vermemesi taktire şayan bir durum. Kendi hazırladığım ve harici efektör, tatlandırıcı vs. koymadığım bir çok tütün aroması acaip bir gunk oluşumuna sebep olup, pamuğu haşat ederken Black Note’da böyle bir durumu yaşamadım. Pamuk tertemiz kalıyor, coilinde sadece rengi uzun kullanımdan dolayı kararıyor o kadar. Akılalır gibi değil yani.

  Elektronik sigaraya başladım başlayalı tütün aromalı bir likit kullanırken “harbi sigaraya benziyor, sanki sigara içiyorum” dediğim anlar 1 ya da 2 seferi geçmez. Evet bugün markette birbirinden lezzetli tütün aromaları mevcut ama hiç biri sigara tadını, hissiyatını bizlere tam manasıyla veremiyor. Black Note likitlerini içerken her seferinde istisnasız sigara içiyormuşum hissiyatını yaşadım.

  Likitler hakkındaki tek şikayetim fiyatları. Kendi websitelerinde klasik seri 30 ml fiyatı 23, Yeni V serisinin 30 ml fiyatı 29 dolar. ( Bu yazıyı yazarkenki dolar kuru 3,95491398). Türk lirası olarak an itibariyle 23 dolar, 90 liraya denk geliyor. Bu fiyatın üzerine de tedarikçilerin kar miktarları vs. eklenince piyasadaki satış fiyatı 150 liraya kadar çıkmakta. Bakın V serisinden hiç bahsetmiyorum bile. Bir likit için bu fiyat çok ama çok pahalı. Umarım doların ateşi en kısa sürede söner ve aramızdan bir babayiğit çıkıp Black Note ile anlaşarak, ucuz bir fiyata bu likitleri bizlere sunar, bizlerde doya doya içeriz. Bu haliyle ancak kırk yılda bir alınabilecek bir likit.
   
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Black Note
  Doğal olarak çıkarılmış tütün (NET) e-sıvılarıyla bilinir. Suni tütün aromalarından ziyade, Black Note aromayı doğrudan gerçek tütün yapraklarından alır. Bu, en eski e-sıvı stillerinden biridir, ancak birkaç NET e-sıvı üreticisi Black Note kadar popüler olmuştur.

  Doğal tütün ekstreleri genellikle tütün dumanı tadına bakmak olarak tanımlanır, ancak gerçekten tattıkları yanma olmadan tütündür . Bir teneke taze tütün kokusu düşünün, sonra bir tada dönüştürün. NET'ler böyledir!

  Black Note’un bu görünümünde iki inceleme birleştirdik. İlk ve en son - Dave Kriegel'den, şirketin en yeni V-e-sıvı ürünlerine bir bakış. İkinci, daha eski inceleme - Alex Kendell tarafından - Black Note'un orijinal NET e-meyve suyu lezzetleri serisine ait.

  Black Note V Line: $ 30 mL başına 23 $
  Black Note normal satır: 30 mL başına 29 $

  V Line koleksiyonu (yeni)
  Siyah-Note-V-Line
  Pop (İngilizce harmanı)
  Lezzet tanımı : Meyveli bir arka plan, bu İngiliz harmanlamasında perde arkasında işleyerek boru tütününü hatırlatan tamamen aromatik bir deneyim sunar. Bu zengin ve rahatlatıcı karışım, duyuları harekete geçiren canlı bir tada sahip, hem hoş hem de etkileyici.

  Düşünceler : Herhangi bir pipo içicisine danışın, size meyve aromaları ve tütünün oldukça güzel bir şekilde birleştiğini söyleyecektir. Pop'daki meyve tadı incedir ve tatlı bir not vermesine rağmen, herhangi bir meyve türü olarak öne çıkmaz. Keşke yapabilseydi. Genel olarak, daha tatlı ve yumuşak bir tütün tadına benzer. Pop iyidir, ama daha fazla "cazibe" isterdim.

  Caz (Amerikan harmanı)
  Lezzet tanımı : Bu Amerikan harmanı, meşe fıçılarda yaşlı ve fermente tobaccos'tan kendine has bir hava alır ve bu da genel esasına odunsu bir ton katar. Son derece keyifli ve tatmin edici bir tat, karmaşık karışımı daha da artıran doğal bir tatlılık ipucuna sahiptir.

  Düşünceler: Odunsu ve karmaşık bir tütün karışımı. Küçük bir tatlılık var, ama Pop kadar değil. Bu meyve suyu için mükemmel ismi seçtiler. Caz gibi, ilk kez sindirimi daha kolay olan “Pop” müziğinin aksine kazanılmış bir lezzet. Sağlam tütün seviyorsanız, muhtemelen özleminizi tatmin edecektir.

  Reggae (Mentol karışımı)
  Lezzet tanımı : Reggae, Fransız ovalarında yetişen parlak bir harmanlanmış baca tedavisi görmüş parlak Virginia tütününden başlar. Karışım daha sonra canlandırıcı bir taze mentol tadı için taze nane ve nane yapraklarından ekstrakte edilmiş doğal bir nane kaplaması ile geliştirilir.

  Düşünceler : Reggae'yi boşalttığı anda, buz gibi bir serinlikle karşılaştım. Şimdiye kadar denediğim ilk sigaralardan biri Newport'du. Bu lezzet, üzerlerinde şişirirken alacağım duyguyu hatırlatıyor. Serinletici bir nane tadı vardır. Bu “Kool” deneyimini yaratmak için gerçek nane ve nane yağlarını kullanır. Alt satır: mentol sigara içenler herhangi bir Black Note's V Line denerseniz, bunu denemelisiniz.  Black Note e-sıvı (orijinal)

  Sonata (Cavendish harmanı)
  Lezzet Tanımı : Koyu olgunlaştırılmış Virginia tütünü, yüzyıllarca süren bir kürleme işlemine tabi tutulur, bu da güçlü bir şekilde zengin ve yoğun bir karışım oluşturur. Virginia tütün yaprakları tam olarak astarlanır, meşe fıçı ile kürlenir ve parlak yoğunluğa kadar buğulanır.

  Düşünceler : Sonata ona çok tatlı bir dokunuş var - ancak meyve tatlısı gibi bir şey değil, kürleme işleminden Cavendish bir tatlılık türü. Tütünün sert kenarı olmadan tadı isteyenler için uygun, hafif bir tütün aromasıdır. Karmaşık ve hafif bir tütün suyu arıyorsanız, bu sizin için. Sınırsız bir şey istiyorsanız, ateşle muamele edilmiş tütünlü (Quartet gibi) herhangi bir Black Note meyve suyuna gidin.

  Legato (Kentucky harmanı)
  Lezzet Tanımı : Bitkinin doğal reçinelerini salmak için ateşle kürlenmiş İtalyan Kentucky tütününün topraklı ve cevizli tadının tadını çıkarın. Bu Amerikan tütün çeşidi, Toskana'da yetiştirilir ve inkar edilemez bir toprak havasına sahiptir.

  Düşünceler : Legato, lezzet karmaşıklığı açısından gerçekten öne çıkıyor. Solunumda odunsu bir tada sahiptir ve solukta okunaklı bir dumanlanma vardır. Vape boyunca tutarlı olan, bana State Express sigaralarını (ya da 555 tarzı ejuice - Halo Prime 15 gibi ) hatırlatan somut bir lezzet . Bu, çok katmanlı lezzet profili nedeniyle düz bir tütün tadından daha fazlasını isteyenler için en uygun seçenektir.

  Prelude (Virginia harmanı)
  Lezzet tanımı : Virginia tütün, Prelude'un hafif, parlak ve doğal olarak tatlı tadı için sahneyi hazırlar. İtalyan Alpleri'ni çevreleyen kumlu ovalarda yetişen Virginia tütün yaprakları baca küründe mükemmele dönüşür.

  Düşünceler : Prelude, kesinlikle ölmek üzere olan hoş bir tatlı tereyağlı Virginia tütün tadına sahiptir. Normalde tütün lezzetlerini bu kadar sevmememe rağmen, bu e-sıvıyı tüm gün boşluğum gibi kesinlikle vape! Bu, pürüzsüz ve yumuşak bir profile sahip bir tütün suyu isteyenler için.

  Solo (Mentol karışımı)
  Lezzet tanımı : Türk küçük yapraklı tütün güneşte kurutulmuş, sonra hakiki nane yapraklarından elde edilen bir mentol özü ile kaplanmıştır. Sonuç, taze, net, yumuşak ve ultra pürüzsüz bir deneyimdir.

  Düşünceler : Bu, belki de denediğim en ferahlatıcı nane / mentol aromasıdır (ve birçok test ettim). Doğal nane özü gerçekten lezzetli ve belirgindir, ancak nane aroması oldukça güçlendirici olduğu için, altındaki tütün lezzetini gerçekten tadamazsınız. Mentol vapes seviyorsanız o zaman bu kesinlikle bir e-suyu sizin için deneyin!

  Forte (Burley tütün)
  Lezzet Tanımı : Burley tütünü bu kalabalık favorisinde zengin, pürüzsüz bir deneyim sunar. İtalyan volkan Vesuvius'un eteklerinde yetiştirilen tütün, güneşte olgunlaşmış, gölge soğutmalı ve tam gövdeli bir tada sahip.

  Düşüncelerimiz : Tütün aroması ve genel lezzet çok temiz ve pürüzsüzdür. Çok fazla karmaşıklık ya da başka hiçbir fırfır ve ekstra yok. Bu daha çok saf tütün yaprağı tadında. Black Note'un normal çizgisindeki tüm lezzetler arasında, bu kolayca en kolay olanıdır.  Dörtlüsü (Lazkiye harmanı)
  Lezzet tanımı : Dörtlüsü zengin, yoğun dumanlı biberli tütündür. Karışım, Suriye Lazkiye'nin tütünün güneşlenmesi, ardından Valonia meşe, Halep çamı, Lübnan sediri, Yunan ardıç ve yerli aromatik bitkilerin kontrollü yangınları üzerinde dumanla kürlenmesi sürecini kapsar. Sonuç, duyular için güçlü bir şekilde farklı, senfonik bir zevktir.

  Düşünceler: Black Note'tan en karmaşık ve en gerçek tütün tadı. Bu aramızdaki hardcore için! Lazkiye'yi tanıyan herkes için bu, ateşle muamele edilmiş bir tütünden ödünsüz bir dumanlı tat. Sigaraya alışkın olmayanlar için yoğun bir lezzet, fakat sigara içenleri veya sigara içenleri etkilemelidir. Tüm Black Note sıvılarından, bu, sigara içmeye en yakın tadı… ama çok daha iyi.


  Black Note e-sıvılarında tamamen kimyasal katkı maddesi ve sentetik aroma yoktur. Nane aroması bile tütünle aynı soğuk maserasyon işlemi kullanılarak doğal olarak elde edilir.

  E-sıvıları, herhangi bir diasetil , asetil propiyonil, akrolein veya asetoin içermez. Black Note , e-sıvılarının laboratuar raporunu sunarak tamamen kimyasal madde içermeme iddiasını destekledi . Test, bağımsız bir ABD laboratuvarında yapıldı.

  Black Note-sıvıları, bobinlerinizde çoğu NET'ten çok daha az “gunk” birikmesine neden olur; bu, kuru bir yanmaya ve yeniden dokunmaya (veya bobin değişimine) gerek kalmadan daha uzun süre dayanacak ve daha iyi sonuç verecektir. BKA'mızı Black Note e-suları ile kullanırken bu çok belirgindi. Borular da bu e-sıvı ile gözle görülür şekilde daha uzun sürecek, Want2Vape'in (orijinal NET satıcılarından biri) gelen meyve sularından çok daha fazla olacaktır.

  Siyah Not e-sıvıları yalnızca 50/50 PG / VG oranında mevcuttur.

  Siyah-Note-marka
  Black Note paketleme ve markalama, herhangi bir e-sıvıda karşılaştığımız en iyi marka olmuştur. Her şey en ince ayrıntısına kadar göz alıcıydı. E-sıvı şişeleri ve silindirik tüpler (fiyatların yanı sıra) Beş Piyonu andırıyor ve kutularla birlikte verilen broşürler çok bilgilendirici ve harika görünüyor.

  Black Note, hepsi müzikal terimlere dayanan isimlerle, normal çizgide altı ve V Serisinde dört olmak üzere 10 farklı tada sahiptir. E-sıvılarını, bir saksafon tarafından üretilen ve elektrikli aletler tarafından kopyalanamayan seslerle karşılaştırırlar. Aynısı, gerçek tütün lezzetini taklit edemeyen tütün e-sıvılarının çoğunluğu için de söylenebilir. Orada ne yaptıklarını gördün mü?

  Siyah Not e-sıvıları olsa da ucuz değil. 30 mL'lik e-sıvı şişelerinden biri 29 dolara mal oluyor, ancak buna ücretsiz hızlandırılmış nakliye de dahildir. Hangi lezzeti denemeniz konusunda emin değilseniz , tümüyle 10 ml'lik şişelerdeki normal çizgiyle gelen Ensemble'ı alabilirsiniz . Topluluk, bankayı bozmadan tüm düzenli çizgileri denemek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Ancak daha az pahalı meyve suları istiyorsanız, şu anda V Line örnekleyicilere gelmediğinden 30 mL'lik şişeler için tam fiyat almak zorunda kalacaksınız.

  ABD'ye gönderim 1-3 iş günü sürer ve bu süre içinde ABD'ye ulaşmazsa, Black Note size tam bir geri ödeme yapacaktır ve e-sıvıları hediye olarak saklamanıza izin verecektir. Evet, doğru okudunuz. Kara Not ayrıca dünyanın her yerine sunar. Uluslararası siparişler USPS öncelikli uluslararası posta yoluyla gönderilir. Bizimkiler yaklaşık 4 iş günü içerisinde Almanya'ya geldi.

  Karar
  Black Note e-sıvıların kalitesi ve tadıyla bizi gerçekten şaşırttı. Lezzetlerin hiçbiri, geleneksel bir tütün suyundan alabileceğiniz gibi sert, ekşi veya acı değildi. Gerçekten çok sevdik, eğer e-sıvının tatlılığı varsa çok ince, pürüzsüz ve çok doğal bir tat. Kolayca denediğimiz en lezzetli doğal tütün e-meyve sularından bazılarıdır ve tütün lezzetlerinin en büyük hayranı olmayanlar bile, özellikle şu anda geçiş yapmaya çalışanlar için bunu sevebilirler.

  Hepsini seveceğinizi söyleyemeyiz, ancak otantik tütün lezzetini arıyorsanız, sizi tatmin edecek birini bulmak neredeyse imkansızdır. Üretimlerinde şeffaf olmaları ve e-meyve sularına sentetik tatlar, boyalar veya kimyasal katkılar eklememeleri, onları komik bir iş yapmadan bonafide doğal bir tütün satıcısı yapar. Ejuice'de gerçek tütün lezzetini arayan herkese Black Note'u tavsiye ediyoruz. Özel kupon kodumuzu kullanarak vaping360 Black Note'ta% 10 tasarruf ettiğinizden emin olun.
   
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Black Note Likit Çeşitleri - İçerikleri
  • Prelude : İtalyan Virginia tütünü
  • Forte : Burley tütünü
  • Sonata : Tatlı Virginia tütünü
  • Legato : İtalyan Kentucky tütün
  • Solo : Doğal mentol yağları ile Virginia tütünü
  • Encore : Bir Isfahani Harmanı
  • Adagio : Havana Puro tütünü
  • Bravura: New Orleans Perique tütünü
  • Cadenza: Yunan basma tütünü
  Black Note Likit Çeşitleri Elektronik Sigara Likitci'de
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

Bu Sayfayı Paylaş