1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara Normal Sigaradan Daha Güvenli midir?

'Elektronik Sigara Kullanımı' forumunda Yönetici tarafından 21 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Normal Sigaradan Daha Güvenli midir?
  Elektronik Sigara kullanımı mutlak güvenliği konusunda giderek artan bir tartışma var, ancak sigara içmeye kıyasla güvenliği hakkında çok az soru var. Örneğin, Halk Sağlığı İngiltere (PHE), e-sigaraların tütünden% 95 daha güvenli olduğunu söylüyor. PHE, Birleşik Krallık'taki Sağlık ve Sosyal Bakım Bölümünün bir koludur.

  Sigara içmeyi azaltma çabalarının bir parçası olarak, PHE, e-sigara buharı ile sigara dumanından kalan kalıntıdaki görünür farklılıkları göstermek için bir denemenin kısa bir YouTube videosunu hazırladı. Bu tam bir kontrast! Deney, University College London'dan önde gelen bir sigara bırakma fakültesi olan Dr. Lion Shahab ve bir gazeteci ve genel pratisyen olan Dr. Rosemary Leonard tarafından gerçekleştirildi.


  İngiltere’nin dünyanın diğer bölgelerine oranla daha fazla e sigarayı desteklediğine dikkat edilmelidir. Ancak ABD'de bile, Amerikan Kanser Derneği, “Şu anda mevcut olan kanıtlara dayanarak, şu anki nesil e-sigaraları kullanmak, sigara içmekten daha az zararlıdır, ancak uzun süreli kullanımın sağlık üzerindeki etkileri bilinmemektedir” diyor.

  Ve hatırlanması gereken de bu. Vaping sigara içmekten daha güvenlidir, ancak vaping hemen göze çarpmayacak olan kendi risklerini taşır. E-sigara kullanımı sadece on yıldan biraz daha uzun bir süredir var. Jüri bir süre daha Elektronik Sigara gerçek uzun vadeli etkileri incelemek için yeterince uzun olana kadar çıkacak. Çocuk sağlığına ilişkin en uzun vadeli bilgiler 3.5 yıl boyunca yürütülmüştür.

  Riccardo Polosa liderliğindeki Catania Üniversitesi (İtalya) ve California Los Angeles Üniversitesi'nden bir araştırmacı ekip, katılımcıları 3.5 yıl boyunca koroner, dolaşım ve pulmoner yaşamsal bulguları dikkatle izledi.

  Bilim adamları katılımcıları ölçtüler:

  Kan basıncı
  Kalp hızı
  Vücut ağırlığı
  Akciğer fonksiyonu
  Solunum semptomları
  Solunan nefes nitrik oksit
  Ekshale karbon monoksit
  Akciğerlerin yüksek çözünürlüklü bilgisayarlı tomografi (HRCT)
  Çalışma, e-sigara kullanıcılarının ölçülenlere dayanarak olumsuz sağlık sonuçları olmadıkları ve gerçekte kullanıcıların dışında olanlardan ayırt edilemeyecek sonuçlar gösterdiği sonucuna varmıştır. “En ağır e-sigara kullanıcılarında bile (yani en yüksek e-sıvı tüketimine ve en uzun buharlaşma geçmişine sahip olanlarda), bu fizyolojik, klinik, radyolojik ve enflamatuar önlemlerde yansıtıldığı gibi ortaya çıkan akciğer hasarına dair herhangi bir belirti yoktu.” Bu çalışmanın özelliği, katılımcıların hiç sigara içmemeleriydi. Eğer sigara tiryakisi olsaydı, nedenleri ve etkilerini izole etmenin bir yolu olmazdı.

  Bu, buharların% 100 güvenli olduğu anlamına mı geliyor? Hayır. Elektronik Sigarayı seçen yetişkinler, bu tür sağlık iddialarının yapılamayacağı konusunda net olmalıdır. Çalışılacak çok şey var. Sağlık karmaşık bir konudur ve varsa vapingin etkilerini tam olarak anlamak on yıllarca süren bir araştırma gerektirebilir. Basit gerçek, solunması gereken en güvenli ve en sağlıklı şey kirlenmemiş havadır.
   
  Son düzenleme: 9 Kasım 2019
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Vaping yapmadan önce otuz yıl sigara içmeyi bıraktım. Otuz yıl. Vaping ile bir gecede sigarayı bıraktım. Bundan hoşlanmayan ne?

  Ayrıca, neden “iyi bir şey” değil? Bu ifade, hiçbir şekilde yedeklenmiş bir bilimi olmayan bir yargı içerir.

  Vaping, sigara içmekten en az% 95 daha güvenlidir - The Royal College of Doctor Sigara içmeyen nikotin: Tütün zararını azaltma

  Vaping, sigaraya göre çok daha düşük toksinlere sahiptir: Elektronik Sigara İçen Sigara İçenlerde Nikotin ve Seçilmiş Zehirli Maddelere Maruz Kalma: Bir Boyuna Bir Denek İçinde Gözlemsel Çalışma | Nikotin ve Tütün Araştırmaları | Oxford Akademik

  Oh, tamamen risksiz değil, ama hayatta da çok fazla şey yok. Vaping'in sigara içmeyenlere oranla sıfıra oldukça yakın bir kanser riski var.

  Vaping kanser riski çok düşük: e-sigaralar dahil olmak üzere buharlaştırılmış nikotin ürünlerinden kaynaklanan emisyonların kanser potansiyellerinin tütün dumanı ile karşılaştırılması

  Kardiyovasküler hastalık riski, bütün gün kahve içen (uyarıcı) biriyle aynıdır. Kahve içer misin? Bunu neden yapıyorsun, bu gerçekten iyi bir şey değil…

  Bu yüzden sigara içerken günde yaklaşık yirmi sigara içtim ve en az 8 fincan kahve içtim. Şimdi beş yıldır sigara içmedim ve sabahları bir fincan kahve içmedim. Kahve olayı oldukça iyi otomatikti ve aynı zamanda sigarayı bıraktım. Vaping yapmaya başladıklarında tamamen kahveden vazgeçmiş insanlarla konuştum.

  Benim için tek net şey, bir tür kötü alışkanlık olarak vaping smearing veya vaper marjinalize girişimleri insanların tamamen yanlış mesaj gönderdiği için vaping geçişi önler. Birçok sigara içicisi için vaping, yaşamlarının çoğunu aradıkları çıkış stratejisidir ve pek çok canı kurtarma ve hemen hemen hepsinin yaşam kalitesini iyileştirme potansiyeline sahiptir. Sigara içmeyen gençlerde bile vaping, sigara içmeye başlamaktan uzaktır. Vapinge izin veren ülkelerde, gençlerde sigara içme ve vaping oranları düşüyor.

  Vaping sigara içmek için bir giriş kapısı değildir: Ergenler ve e-sigaralar: İlgilenilen nesneler olduğundan daha büyük görünebilir

  Vaping (ve eğer öyleyse yanıcı olmayan tütün ürünleri) zararını azaltma stratejisini tanımamak ahlaksızdır. Neden insanlar vekil tarafından öldürülüyorlar ve bu bir şekilde kabul edilebilirse, ideoloji ve açgözlülüğün bunda bariz bir rol oynaması dışında bir bilmece olacaktır. Vaping çok düşük maliyetli tutulmalıdır (serbestçe temin edilebilen, sadece hafif dokunuşla düzenlemeye tabi olan (satışa izin veren tüm ülkelerde zaten var olan tüketiciyi koruma) ve tamamen sigara içmeye alternatif olarak teşvik edilen, diğer tüketici ürünleri için fiyatların üzerinde vergilendirilmemelidir. Bunu yapan ülkeler sigara içme oranlarında çarpıcı düşüşler göreceklerdir. Zararı azaltmaya zararlı bir kültürü olan ülkeler (kurumsal önemsiz “bilim”, yüksek vergiler, satış ve kullanımdaki yasaklayıcı kısıtlamalar) devam eden yüksek sigara içme oranlarını ve buna bağlı ölüm ve hastalıkları göreceklerdir. Bu kadar basit.

  Uzun vadeli gazetelerin çoğu, vaping'i daha güvenli hale getirecek her şeye ve problem olabilecek şeylerden kaçınmaya son derece ilgi gösteriyor. Bu konuda daha fazla şey öğrendikçe Vaping daha güvenli olmaya devam ediyor. Önemsiz bilim, eğitimsiz medya açıklamaları ve toksik bir vape karşıtı kültür, konuyu karıştırıyor ve birçok insanı sigaraya geri götürüyor ya da ilk başta yer değiştirmelerini engelliyor.

  Peki neden insanlar vape? Hayatlarını kurtarmak için. Çoğu durumda sorulması gereken bir soru bile değil.
   
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Eh, hemen hemen hepsi sigara daha sağlıklıdır tarafından EN AZINDAN % 95 . Vaping'in asıl amacı bu: öldürücü bir bağımlılığı esasen zararsız bir alışkanlıkla değiştirmek. Vaping, sigara içmek, trafikte araba kullanmak, fırtınada golf sahası üzerinde durmak, yoğun bir caddeyi geçmek, ikinci değişiklik haklarını ciddiye alan eyaletlerde çılgınca sürücülerden kaçmak, aşırı içki içmek, alkol almaktan daha sağlıklı. Muhtemelen bütün gün, ama belki de sürdüğüm şeyi kavrayabilirsin - kesinlikle sağlıklı olan hiçbir şey yok - bir insanın Dünya gezegeninde yaptığı her şey SOME riskini gerektirir - istihbarat göreceli riskleri karşılaştırmakta.

  Vaping değil vaping daha sağlıklı mı? Olabilir. Ya da yine vaping belki de vaping değildir, çünkü PG'nin anti-mikrobiyal olduğu basit bir gerçektir ve ayrıca eğer ağzınız vapingle meşgulse, o zaman sigara içmek veya fazla yemek yapmak gibi şeyler yapamaz.
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Bu, kasten salonunuzun altına yerleştirilmiştir, çünkü formaldehit maruziyeti gibi şeylerin seviyesi, salonunuzdakiyle aynı veya daha düşüktür. TSN seviyesi, önemli bir risk olarak kabul edilmeyen nikotin replasman tedavisi ürünleri (örn. Sakız, pastiller) ile hemen hemen aynıdır. PG ve VG gibi yumuşatıcıları soluma riski bilinmemektedir, ancak buharlaşma olayından önce sis makineleri, tıbbi soluma cihazları (şekil) ve gıda ürünleri gibi şeyler için hiçbir zaman bir sorun olarak görülmemiştir ve hiçbir zaman ortaya çıkmış hiçbir gerçek zararı olmamıştır. ANTZ'e rağmen aktif olarak onu bulmaya çalışıyor.

  Tat vericilerinde potansiyel bir risk daha vardır, ancak bilinen tüm sorunlar zaten ortadan kaldırılmıştır ve ürünler bilinen ve kanıtlanmış riskleri ortadan kaldırmak için kolayca değiştirilebilir. Diğer yanmamış ürünler için olduğu gibi, vapingin bir sigara bırakma aracı olarak ya propaganda ya da yasa yoluyla kullanılmasının bastırılmaya çalışılması, yanıcı ürünleri ana seçenek olarak bıraktığı zaman anlaşılabilir.

  Genel olarak vaping, yanıcı tütün içmek için mükemmel ve daha güvenli bir alternatiftir ve Kraliyet Hekimler Kolejine göre, yanıcı tütün riskinin% 5'ine (muhtemelen çok daha az) sahip olmayacaktır. Sigara içmeyen nikotin: Tütün zararını azaltma
   

Bu Sayfayı Paylaş