1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara Satışı

'Elektronik Sigara Haberleri ve Makaleleri' forumunda Yönetici tarafından 30 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Türkiye'de Elektronik Sigara Satışı

  Tüm dünya ülkeleri gibi Türkiye de elektronik sigara kullanıcısı her geçen artıyor. Hızlarak süren bu artışın sebebi geleneksel tütünlü sigarayı (yakılarak içilen dumanlı sigara) bıraktırma da en etkili sonuçları veren yeni ve her geçen gün Smok, Vaporesso, Justfoog, Eleaf gibi işin başını çeken büyük firmaların da başaralı ve geliştirilerek sunulan e sigara modelleri her geçen sene sonunda daha kullanışlı, güvenli ve ergonamik bir hal almaya başlıyor. Elektronik Sigara'ya başlamak için gerekli olan malzemeler şunlardır. Elektronik sigara seti ( Pil veya pilli atomizeri dahili veya çıkarlabilir başlangıç setleri veya elektronik sigara mod alınarak kendi setini oluşturmak isteyenlere özel seçenekler. Sadece likit satın alınarak başlanan hepsi bir arada satılan başlangıç kitleri ve buna benzer olarak daha düşük watt çıkışına sahip MTL yani gerçek sigara içim deneyimi sunan POD sistem elektronik sigara kitleridir.

  Türkiye'de en çok tercih edilen elektronik sigara markası elektronik sigara likitci ve buhar adam sitelerimizde de satış rakamlarına bakılacak olursa Smok markası diyebiliriz. Smok markasının coil performansındaki likit lezzet sunumu son derece başarılıdır ve bu nedenle cihazları en çok tercih edilen elektronik sigara cihazlarıdır. Çok bozulmaz sağlam ürünlerdir ama cihaz modu menüsü Vaporesso marka elektronik sigara modellere göre çok zayıf kalmaktadır.

  Smok markasından başladık örnek olarak devam edelim isterseniz... Çok da sevmem ürünleri ama ekmek yiyoruz adamlarda başarılı yani :)

  Smok AL85 tek harici pilli kiti ve Alien Kit elektronik sigara modelleri ile Türkiye'de satış rekorları kırmıştır. Öyle ki her 5 kişiden birinde bu cihazı görmek mümkündü.

  Smok V8 Kit kalem tipi elektronik sigara bu model Eleaf Just S Stick Kit ile beraber en çok tercih edilen kalem tipinde elektronik sigaralardı.

  Vaporesso Revenger,
   
 2. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Pil Güvenliği Nasıl Sağlanır

  Pil Güvenliği, konumuz pil güvenliğinden daha çok elektronik sigara pillerinin güvenliği şeklide olacak. E Sigara pilleri donanım olarak koşulsuz orjinal olmalı ve kullanılabilir durumda olmalıdır. Peki kullanılabilir durumda oluşu kriterleri neler diye soracak olursanız bunlardan kısaca bahsedicez ve Uygun kullanım, pil saklama, taşıma, şarj etme gibi pil güvenliği sağlanarak doğru kullanım ile güvenlik nasıl sağlanır ondan bahsedeceğim.

  1-) Pil Dış Koruma Kaplamasının Sağlam Olması, Pillerin dış kapalaması zaman içerisinde deforme olabilmektedir. Dış ortam pilin ısınması, çıkarıp takarken çizilmesi gibi etkenlerden dolayı elektronik sigara pilleri zaman içerisinde dış gövdelerinden bozulmalar olmaktadır. Bu gibi durumlarda iki seçenek vardır ya tekrar yeni bir bil alınır ya da pil shirink temin edilir ve tekrar üzerine kaplanır. Pil kaplaması daha ucuz bir yöntemdir fakat bilmeyen birisi için zahmetli bir iş olabilir ve elektronik sigara modlarının bir çoğustandart 18650 ebat veya hangisi pil ebatını destekliyorsa o ebat ile tam uayacak şekilde yapılmıştır. Bu sebeple varolan bir kalınlıktaki pil üzerine tekrar kaplama ikinci bir kalınlık sağlayacağından dolayı pil yuvasına girmeyebilme olasılığı bulunmaktadır. Bu durumu gözeterek pil şirink tercihi yapılmalıdır.

  2-) Pil Saklama ve Taşıma, Pillerinisi yolcukluklarda yanınızda taşıyorsanız pil kutusu veya dış darbelerden korunaklı plastık kutularda kutu içerisinde savrulmayacak şekilde saklayarak taşımalısınız. Pillerinizi sabit biyerde saklarken önerilen oda sıcaklığına ve drekt güneş ışığı nem gibi durumlardan korumalı şekilde muhafaza etmelisiniz.

  3-) Pil Şarj Etmek, Elektronik Sigara Pillerinizi özellikle eski model elektronik sigara kullanıyorsanız harici bir şarj aleti kullanarak şarj etmelisiniz.
   
 3. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Augvape Druga Foxy 150W Mod Elektronik Sigara

  Druga Foxy 150W Mod, Markanın uzun bir soluk aradan sonra tekrar dikkatleri üzerine toplayacağı bir mod ile piyasaya ilk mod üreticilerin başında geldiğini ve bu işi ne derece titizlikle yaparak kaliteli cihazlar ürettiğini ortaya koyan imza mahiyetinde bir baş yapıt. Çift pil ile kendi özel işlemcisi çıkış watt gücü maksimum 150W'dır. Cihaz'ın 510 bağlantı noktası hızlı tank bırakma özelliği sayesinde sıkışan tank vidalama sorunlarının sonu geliyor. Sağlam yapı kalitesi, güzel işçilik ve boya kalitesi, testlerden başarıyla geçmiş watt gösterim doğruluğu, 26mm ye kadar tank desteklemesi, hafif gövde yapısı gösterişli ve ergonamik dikkat çekici tasarımı Druga Foxy'nin sadece bir kaç artısı diyebiliriz.  Özellikleri:  Boyutlar - 93 mm ile 93 mm, 26 mm

  Çift Yüksek Amp 18650 Pil - Dahil Değil

  Özel Yongaseti

  Maksimum Güç Çıkışı: 150W

  Gerilim Çıkış Aralığı: 0.5-6.5V

  Direnç Aralığı: 0.05-3.0ohms

  Değişken Watt Modu

  Değişken Gerilim Modu

  Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı

  Otomatik Direnç Okuyucusu

  9,2 mm'ye 5,2 mm OLED Dijital Ekran

  Manyetik IML Akü Paneli

  Manyetik Kullanıcı Arabirimi IML Paneli

  Sezgisel Ateşleme Düğmesi

  İki (2) Ayar Düğmesi

  Atomizer Hızlı Açma Düğmesi

  Altın Kaplama 510 Merkez İletişim Pimi

  510 Hızlı Yayın Bağlantısı

  Siyah veya Paslanmaz Çelik olarak mevcuttur

  İçerir:  1 Druga Foxy 150W Kutu Mod

  1 kullanım kılavuzu
   
 4. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Elektronik Sigaraya Yeni Başlayacak Olanlara Öneriler

  Elektronik Sigaraya yeni başlayacak olan e sigara kullanıcı adayları e sigara ve e likit seçenekleri çok marka ve ürün çeşitliliği olması nedeniyle kafa karışıklı yaşamaları son derece normal bir durumdur. Elektronik Sigara satış sitelerinde dolaşırken ürün seçerken yaşanan bu zorluğu kullanıcı adayı için en aza indirgemek için bir kaç püf nokta niteliğinde önerilerde bulunmaya çalışacağız.

  Acemi kullanıcı diye tabir edilen yeni başlamak isteyen kullanıcılara önereceğimiz adımları takip ederseniz hem maddi anlamda hemde kullanım açısından çok daha kolay ve performanlı sonuçlar elde ederek elektronik sigara ile tütünlü sigarayı bırakmada etkili sonuçlar alabilirsiniz.

  1. Öneri, Fazla para ödemekten kaçınarak daha basit ve kullanımı kolay elektronik sigara model tercihinde bulunmak hem hızlı ve etikli bir başlangıç hemde fiyat olarak daha kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. E sigara seçimi yaparken eleyeceğiniz kriterleren birisi pil yeterliliği diyebiliriz. Pod sistem bir cihaz bakıyorsanız ve ortalama pil gücünüz en az 500mAh olursa ve likit haznesi en az 2ml olursa takribi olarak en düşük limitler bunları baz alarak seçeneklerinizi filtreleyebilirsiniz. Pod Sistem elektronik Sigara cihazları unutmayalımki düşük waat çıkışı ile az buhar üreterek MTL denilen gerçekçi sigara içim deneyimi sağlamaktadır. Hayır bu benim tercihim olmaz diyorsanız demin belirtmiş olduğumuz likit ve pil kriterleri tamamen değişecektir. Nargile gibi bol buhar çıkaran bir başlangıç kiti elektronik sigara modeli benim için daha uygun olacaktır diyen kullanıcılar için 1 gün yeterli olarak kullanım sağlanabilecek en düşük kriterler şöyle olabilir. Tavsiyek AIO dediğimiz hepsi bir arada balşangıç kitleridir. Seçimi basitlikten yana olanlar çok ayarlamalar vs uğraşmıyacam diyen kullanıcılar watt ayarı vesaire gerek yok hep aynı oranda buhar üretsin diyen kullanıcı adaylarına öncelikli önerimiz Stick diye tabir edilen kalem tipi elektronil sigara modelleridir. Kalem tipi elektronik sigara cihazları genelde tek tuşla kontrol edilir tek tuşla açıp kapatır ve buhar ateşlemesi için o tuşu kullanarak basit bir kullanım sağlarsınız.
   
 5. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  Türkiye'de En Çok Rağbet Gören Elektronik Sigaralar

  Türkiye elektronik sigara ile tanışalı takribi olarak 5 buçuk sene kadar oluyor çok istisnai dışarıdan getirtilen cihazlar hariç e sigara toptan ve perakende satış piyasasının olumundan bahsedecek olursak o zamandan bu zamana efsane olmuş e sigara modelleri gerek ESFFORM (Elektronik Sigara Forum) gibi forum sitelerinde gerekse sosyal medya mecralarında dilden dile birazda abartılarak özellikle ilk zamanlar sükseli bir tanıtım ve yorum değeri çok büyük şekilde kitlelere hitap ederek piyasada rol oynayan en başarılı elektronik sigara modelleri günümüze kadar her daim olmuştur ve bu böyle de devam edecek gibi görüyor. Son senelerde POD Sistem e sigara modelleri revaçta olsa da ilk zamanlar cihazın büyüklü ve Watt çıkış gücü ile performans ve iyilği ölçülürdü. Şimdi ise gelişen teknoloji ile birlikte ilk zamanlarda nam yapmış markaların dha küçük boyutlar ile daha güçlü performans sunan elektronik sigara cihazları üretmesi Türkiye'deki kalıp düşünceyi birazda olsa yıkmış gibi görünüyor. Aslında bu geçiş kalem tipi elektronik sigara modellerine ilginin artması ile kullanım kolaylığı ve performans yeterliliği görülmesi ile aslında daha küçük, ergonamik ve gerçek sigara içim yeterliliğinin MTL'nin yeterli olması görüşü ağır basması ile destekleyici bir düşünce anlayışını günümüz e sigara modellerinin oluşmasına ve popüler bir hal almasına yardımcı oldu. Arz talep meselesi deriz ya insanlar basit kullanım, düşük fiyat ve yeterlilik dengesini daha çok POD Kit modellerden yana kullandı.

  Şimdi gelelim asıl konumuz olan özellikle Türkiye'de efsane olmuş daha sonra daha başarılı marka ve modellerin çıkmasına rağmen ısrarla talep göre elektronik sigara modellerine;

  1-) Smok'un amiral gemisi tabiki Smol Alien Kit tabikide ilk sırayı alıyor.

  2-) Yine Smok Al85 diyecem gerçi Vaporesso Swag tahtından etti AL85 modelini ama tabi uzunca yıllar en çok tale gören tek pilli (Harici Pil) model olma başarısını ben Smok coillerinin yüksek buhar ve likit lezzet sunumundaki başarısına bağlıyorum.

  3-) Joyetech EGO AIO diyecem çünkü Buhar Adam olarak bende halen kullanıyorum gerek DL gerekse MTL olarak içimi son derece başarılı olan bu modellerin coillerinin diğer marka coillere oranla daha uzun süre kullanım ömrü olduğunu buradan belirtmek durumundayım bunu da Joyetech'in EGO AIO ECO gibi başarılı pil ömrü sunan düşük watt çıkışı ile yüksek buhar üretimi olduğunu düşüyorum.
   
 6. Yönetici

  Yönetici Administrator Site Yetkilisi

  VEIIK Airo Pod Kit Elektronik Sigara
  VEIIK Airo Pod Kit, Tarz ve ergonamiyi en üst seviyede sunan VEIIK markasının en yeni Amerikan tasarıma sahip POD sistem elektronik sigara kit modeli Airo Pod Kit kullanımı kolay hafif ve ergonamik tasarımı ile beraber dış görünümü ile de beğenileri topyan 2ml likit kapasiteli kartuşu sarım yapılabilir 360mAh dahili pil gücü bulunan bir cihazdır. Çinko alışım gövde üzerine giydirilmiş derimsi kaliteli gövde kapatıcı malzeme son derece kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan Airo POD sistem mod hızlı şarj olma özelliğine sahiptir. 1.2 ohm dirençteki değiştirilebilir kartuşları ve cihaz fiyatı ile rakiplerine oranla fiyat performansı başarılı VEIIK Airo Pod Kit Kahverengi, Siyah, Kırmızı, Mavi, Gökkuşağı ve Siyah renk seçenekleri ile elektronik sigara likitci'de

  Teknik Bilgisi:
  Ebat: 25.5mm x 12.5mm x 100.5mm
  Kapasite: 2ml
  Malzeme: Zamak + PU (Çinko Alışım)
  Pil: 360 mAh
  Direnç: 1.2ohm
  Şarj : 1A

  Belirgin Özellikleri:
  1 PU yapıştırılmış Panel zarif ve zarif görünüyor
  2 Alt hava tahrikli sistem, nikotinin optimal tadını getirir
  3 MTL vaping deneyimi, standart kullanıcı için mükemmel
  4 Hava anahtar sistemi, kullanımı basit
  5 LED göstergesi pil durumunu gösterir
  6 360mAh dahili pil, USB şarjını destekleyin

  Paket İçeriği:
  1 Ad. Airo Pod Sistem Mod
  2 Ad. Airo Kartuşları
  1 Ad.USB Kablosu
  1 Ad.Kullanım Kılavuzu
   

Bu Sayfayı Paylaş