1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara

'Elektronik Sigara Nedir' forumunda Yönetici tarafından 4 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Kimler Elektronik Sigara Kullanmamalı?
  Hamileler, 18 yaş altındaki gençler, propilen gliserin veya nikotin alerjisi bulunan kişiler için elektronik sigara kullanımı yasaktır. Bu kişilerce kullanılacak elektronik sigaralar hayati riskleri de beraberinde getirir.

  Kimlere Elektronik Sigara Satışı Yapılmaz?
  18 yaş sınırının altındaki gençlere elektronik sigara cihazı veya likiti satışı kesinlikle yapılmaz. Aynı durum hamile kadınlar, astım ve solunum yolu rahatsızlıklarına sahip olanlar için de geçerlidir.

  Mod Elektronik Sigara: Elektronik Nargile olarak da anılan Mod Elektronik Sigara, daha yüksek buhar sağlayan; gövdesi üzerinde bir tür ekranı bulunan detaylı ve tecrübeli elektronik sigara kullanıcılarına hitap eden bir elektronik sigara modelidir. Box Mod olarak anılan modeller ise tankı gövdede tutar.

  Vape - Pen: 2. jenerasyon elektronik sigara modelleri olarak da bilinen bu modeller genellikle bir çubuk veya kalem biçimindedir. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitap eden bu modeller, kullanıcılar arasında son derece popülerdir.

  Atomizer: Atomizer bir elektronik sigara modelini elektronik sigara yapan şeydir. Genellikle ısıyı kolayca ileten tellerden üretilen bu kısım, içinde bir pamukla birlikte kullanılır. Elektronik sigaranın çalışma prensibi de budur; tellerin içindeki likitli pamuk ısıtıldığında likiti buhar haline getirir.

  Coil: Bir elektronik sigara modelini elektronik sigara yapan şey, coil'dir. Coil, likit ile ıslatılmış pamuğun içindeki likiti buharlaştırmak için kullanılan bir iletkendir. Bu iletken kimi zaman titanyum veya paslanmaz çelik olabilir. Eğer bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız, farklı içim modlarını dilerseniz kendiniz de ayarlayabilirsiniz.

  Batarya / Pil: Elektronik sigara modelleri coil içindeki ıslatılmış pamuktan buhar elde etmek için enerjiye ihtiyaç duyarlar. Elektronik sigara modelleri bu ihtiyaçlarını gövdelerinde bulunan batarya veya pillerden alırlar. Kimi elektronik sigara modellerinde batarya, elektronik sigara modeline sabitlenmiştir. Ancak bazı elektronik sigara modellerinde 18650 pil olarak da bilinen şarjlı piller kullanılırlar.

  18650 Pil: Piyasada "şarjlı pil" olarak da anılan bu pil türü ismini 18 mm çapında, 65 mm boyunda ve silindir şeklinde olmasından alır. Sony, LG, Samsung gibi firmalar tarafından üretilen şarjlı pillerin en kaliteli modeli Sony VTC 6'dır

  Şarjlı Pil Şarj Aleti: 18650 Pilleri şarj etmek için kullanılan özel cihazlardır. Pek çok elektronik sigara modelinde şarj girişi, uzun bir kullanımdan sonra hasar görür ve şarj girişini tutamaz. Bu yüzden zaman zaman elektronik sigaranın sahip olduğu enerjiyi bu şekilde elde etmeniz mümkündür.

  Tank: Elektronik sigara modellerinde elektronik sigara likiti sıvısının içinde bulunduğu cam veya pyrex'den üretilmiş olan kısımlara verilen isimdir. Elektronik sigara modelleri, 2 ml - 6 ml arasında likit kapasitesine sahiptirler.

  Elektronik Sigara Likiti / E-Likit: Elektronik sigara likiti, içerisinde sıvı nikotin, propilen gliserol, vejeteryan gliserol, saf su ve aroma bulunduran bir sıvıdır. Bu sıvı, ısıtıldığında elektronik sigara buharı ortaya çıkar. Elektronik sigara likiti temelde aynı olsa da kalite ve diğer etmenlere göre bu oran değişebilir. Genellikle bir elektronik sigara likiti sıvısında PG oranı ne kadar yüksekse o elektronik sigara likitinin içim sırasında verdiği his de o kadar sigaraya benzer. Salt Likitler vardır bir de bunlar düşük watt çıkışlı pod sistem e sigara cihazları ile kullanılır veya MTL tank modelleri ile kullanılabilirler.

  Drip Tip: Drip Tip, hijyenik ve sağlıklı bir elektronik sigara kullanımı sağlaması açısından son derece gerekli olan bir parçadır. Bu kısım çeşitli malzemelerden üretilir ve "ağızlık" olarak da bilinirler.

  RDA: Kullanıcıların kendi sarımlarını gerçekleştirebildiği elektronik sigara ve coillere verilen isimdir. Daha çok aroma ve buhar sağlayan bu atomizer coil çeşidi, tecrübeli elektronik sigara kullanıcılarına önerilir.

  RDTA: Hem kullanıcının kendi sardığı hem de kendi tankı bulunan coil'lere verilen isimdir.

  Buna karşılık çeşitli ilaç firmaları ve sigara üreticileri NRT ve IQOC gibi ürünlerle sigara bağımlılığının önüne geçmeye çalışmaktadırlar. Bu terimlerden NRT; "Nicotine Replacement Terapy" kelimelerinin kısaltılmış halidir. Nikotin sakızı ve nikotin bandı gibi sigara bağımlılığını kesmek için kullanılan bu tedavi yöntemlerinin ne kadar işe yaradıkları tartışmalıdır. IQOC ise Philip Morris ve diğer sigara üreticilerinin üzerinde çalıştığı ve nikotini yakarak değil ısıtarak çalışan bir ürün olup bazı ülkelerde kullanılmaktadır.

  Elektronik Sigara Ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri

  Sizler için hazırladığımız kısımdan elektronik sigara ve e-likit ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu yanıtlamaya çalıştık. Rehber kısmından merak ettiğiniz soruyu seçebilir ve vakit kaybetmeden aklınızdaki sorunun cevabını çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Öncelikle elektronik sigara kullanmaya yeni başladığınızı varsayarak elektronik sigara ve elektronik sigara kullanımı ile ilgili çeşitli kavramlardan söz edeceğiz. Daha sonra, elektronik sigara kullanımı ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizin içeriğinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.


  Vape Pen Taşıması Kolay, Sağlam Gövdeli E - Sigaralar
  İkinci jenerasyon olarak adlandırılan bu elektronik sigaraların aksamı ne mod elektronik sigaralar kadar detaylı ne de sigara biçimli cihazlar kadar basittir. Kullanımı, cepte veya çantada taşıması çok daha kolay olan bu elektronik sigaralar son derece basit bir gövdeye sahiptir. Bu modeller genellikle mikro usb şarj girişine ve sağlam bir gövdeye sahiptirler. eLeaf iJust 2, eGo AIO Serisi modelleri bu tipteki elektronik sigaralara oldukça iyi birer örnektir.

  Profesyonel Mod Elektronik Sigaralar
  Mod elektronik sigaralar olarak da tanınan bu elektronik sigara modellerinin en ayırt edici özelliklerinden birisi bir mod gövdelerinin bulunmasıdır. Bu mod gövdelerinin üzerinde bir aded OLED ekran bulunur. Bu ekran üzerinden farklı içim modları arasında seçim yapabilirsiniz. Oldukça sofistike olan bu cihazlar "mod" ismini değiştirilebilen içim modlarından almaktadırlar.

  POD Sistem Elektronik Sigaralar, Daha çok küçük boyutlu ergonamik az buhar üreten MTL içim sağlayan düşük watt çıkışlı e sigara modelleridir.

  Coil, basit yapıdaki bir bobindir. Bobinler, bir iletkenin üzerine sarılmış tellere verilen addır. Yani elektronik sigara atomizerleri bir iletken ve etrafına sarılan bir telden oluşur. Ufak bir farkla; atomizer bobinlerinde bir de elektronik sigara likiti ile ıslatılmış küçük bir parça japon bezi bulunur. İşte bu sarım işlemini yapabiliyor veya yapamıyor oluşunuz model farklılıklarına neden olur.

  RBDA Atomizerler: Re - buildable Drippping Atomizer
  Bu atomizer türü coil sarımını kendinizin yapmasına olanak verir. Atomizer sarımının nasıl yapıldığını başta internet olmak üzere (veya tedarikçinizin satış ofisinde) pek çok kaynaktan öğrenebilirsiniz. Bu atomizer türünde likitten biraz da olsa bobindeki japon bezine damlatmanız gerekmektedir.

  RBA Atomizerler: Rebuildable Atomizer
  Yeniden sarılabilme özelliğine sahip her atomizer coil, RBA atomizerdir. Yani coil sarımı, kullanıcı tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Atomizer coil (bobin) sarımı kullanıcı tarafından yapılabilen tüm atomizerlere RBA atomizer ismi verilmektedir

  elektroniksigaralikitci.com
  buharadam.net
  elektroniksigarailanlari.com
  likitpark.com
  vapeturko.com
  E-Sigara Park
   
  Son düzenleme: 5 Ocak 2020
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  SMOK TFV8-Baby-T12 Coil 5'li Paket
  TFV8-Baby-T12 Coil, TFV12 Baby Prince Tankı ile uyumlu yedek bobin başlıklarıdır. 0.15ohm duadeküp coiller 50 ila 90W aralığında çalışabilirler en iyi performans watt çıkışı ile kullanım yapmak isteyenler 60 ila 80W arası kullanabilirler. Yoğun buhar üretimi ve e likit lezzet sunumu adına geliştirilmiş yüksek performans ve uzun ömürlü coillerdir. Smok TFV8 V8 BABY-T12 coiller ısıtma işlemini hızlandırmak için daha geniş ısıtma alanına sahip nargile diye tabir ettiğimiz DL içim yapabileceğiniz hızlı ısınan ve soğuyan performans coilleri 5'li paket olarak satılır. Coil renkli ledlidir. Renk seçenekleri seçenekler kısmında bulunmaktadır.
  [​IMG]
  Özellikleri:
  Devasa buhar ve saf lezzet üretimi
  0.15ohm duodeküp bobinleri
  50-90W / EN İYİ 60-80W
  Uyumluluk: tfv12-baby-prince atomizerler
  Paket içeriği: 1 paket içerisinde 5 adet coil bulunur.
   
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  VEIIK Airo Pod Kit Elektronik Sigara
  VEIIK Airo 500mAh, yeni 500mAh pil gücü ile tam gün içim deneyimini sınırsızca sunan geliştirilmiş Veiik Airo versiyonudur. 2 em e likit kapasitesi sunan sarım yapılabilir Airo pod kartuş eski versiyonla da uyumlu olan sadece pil kapasitesi 360mAh den 500mah'e güncellenmiş ve hava akış tahriği güncellemiş sürümüdür. Hali hazırda muhteşem bir MTL içim deneyimi sunan Veiik Airo Pod elektronik sigarayı dha verimli ve hızlı şarj olabilen pilli ve daha da iyileştirilmiş içim deneyimi sunan versiyona sahip olmak isteyenler için Türkiye'de en çok tercih edilen sarım yapılabilir pod kartuşlu elektronik sigara kiti Airo 500mah sürümünü sizler için en uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz.
  [​IMG]

  Teknik Bilgisi:
  Ebat: 25.5mm x 12.5mm x 100.5mm
  Kapasite: 2ml
  Malzeme: Zamak + PU (Çinko Alışım)
  Pil: 500 mAh
  Direnç: 1.2ohm
  Şarj : 1A
  [​IMG]
  Belirgin Özellikleri:
  1-) PU yapıştırılmış Panel zarif ve zarif görünüyor
  2-) Alt hava tahrikli sistem, nikotinin optimal tadını getirir
  3-) MTL vaping deneyimi, standart kullanıcı için mükemmel
  4-) Hava anahtar sistemi, kullanımı basit (geliştirilmiş hava akım sistemi)
  5-) LED göstergesi pil durumunu gösterir
  6-) 500mAh dahili pil, USB şarjını destekleyin
  [​IMG]
  Paket İçeriği:
  1 Ad. Airo Pod Mod 500mAh
  2 Ad. Airo Pod Kartuşları
  1 Ad.USB Kablosu
  1 Ad.Kullanım Kılavuzu
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Saltica USA MIX 30ml Salt Likit
  Saltica USA MIX , İngiltere menşeli premium kalite salt likit üreten marka Saltica'nın pod elektronik sigara ve MTL tanklar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı nikotinden üretilen salt likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan USA Mix likit içeriğinde bulunan Amerikan tütünü tadı sizi mest edecek içim sunar. 30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica Usa Mix salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: SALTICA
  Cinsi: Salt Likit

  Ürün İsmi: USA MIX
  Aroma ve Tatlar: Amerikan Tütünü
  VG/PG: 50/50

  Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: İngiltere
   
 5. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Saltica Golden Tobacco 30ml Salt Likit
  Saltica Golden Tobacco, İngilterenin premium e likit üreticisi Saltica'nın pod elektronik sigara ve MTL tanklar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı nikotinden üretilen salt likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan Golden Tobacco likit içeriğinde bulunan Türk tütünü tadı sizi mest edecek bir içim deneyimi sunar. 30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica Golden Tobacco salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: SALTICA
  Cinsi: Salt Likit

  Ürün İsmi: Golden Tobacco
  Aroma ve Tatlar: Türk Tütünü
  VG/PG: 50/50

  Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: İngiltere
   
 6. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Saltica RY4 30ml Salt Likit
  Saltica RY4, İngiltere menşeli premium kalite salt likit üreten marka Saltica'nın pod elektronik sigara ve MTL tanklar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı nikotinden üretilen salt likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan RY4 likit içeriğinde bulunan Amerikan tütünü, karamel ve özel tatlar ile sağlanan RY4 özel tat sizi mest edecek içim sunar. 30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Saltica RY4 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: SALTICA
  Cinsi: Salt Likit

  Ürün İsmi: RY4
  Aroma ve Tatlar: Amerikan Tütünü, Karamel ve Özel RY4 tatları karışımı
  VG/PG: 50/50

  Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: İngiltere
   
 7. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Vaporesso GTX Coil Çeşitleri
  Vaporesso GTX Coil, yeni seri coil çeşitleri olan GTX coiller düşük waat çıkış gücü ile yoğun e likit lezzet ve buhar üretimi için geliştirilmiş yüksek performans ve uzun ömürlü kullanım sunar. Şimdilik 2 çeşit olan serinin GTX 0.3ohm Mesh coil ve GTX 0.2ohm Mesh coilleri ilk olarak markanın yeni pod elektronik sigara modeli Vaporesso Target PM80 ile tanıtıldı ve kutu içeriğinden çıkar.
  [​IMG]
  GTX Coil Özellikleri:
  Cinsi: Örgü bobin teknolojisi (MESH)
  GTX 0.3ohm Mesh Bobin önerilen kullanım watt çıkış gücü : 32W-45W
  GTX 0.2ohm Mesh Bobin önerilen kullanılabilir watt çıkış gücü : 45W-60W
  Uyumluluk : Vaporesso Target PM80
   
 8. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Smok RGC Serisi Coil/Pod Kartuş/RBA
  RGC Coil, RGC Pod Kartuş ve RGC RBA, Smok markasının RPM 80 serisi pod elektronik sigara modelleri ile uyumlu RGC serisi coil, pod kartuş ve RBA kafa ürünleri tek ve seçenekli ilanıdır. Optimum e likit lezzet ve buhar üretimi sağlayan yeni ısıtma elemanı teknolojisini kullanan Konik Mesh coil de dahil RPM 80 Pod sistemler ile uyumlu yedek parçalara seçenekler bölümünden seçerek satın alabilirsiniz.
  [​IMG]
  Uyumluluk:
  RPM 80
  RPM 80 Pro
   
 9. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Smok RPM 80 Pro Pod Mod Kit
  RPM 80 Pro Kit, Smok markasının en yeni ve gelişmiş pod elektronik sigara modeli olan RPM 80 pod Kit'in yükseltilmiş versiyonu RPM 80 Pro Pod Kit harici 18650 ebat pil ile 80W ateşleme gücü üretebilen yeni IQ-80 yonga setini kullanır. Bir çok yeni güvenlik özelliği ve hızlı menü geçişinin yanı sıra bobin algılama, vaping kayıt saklama, kuru vuruş engelleme, iyileştirilmiş hava akım ayarlaması gibi özellikler donatılmıştır. Ayrıca RPM 80 Pro pod kartuş yeni RGC'ye konik mesh coil ile optimum lezzet ve buhar üretimi sağlar. Markanın RGC ve RPM coiller tüm çeşitliliği ile kullanabileceğiniz çift pod kartuş ile gelen paket içeriği kullanım alanını sınırsızlaştıran ek bir artı özelliğidir. Gelişmiş yeni menü arayüzü öğretici ve kullanım kolaylığı sunan önerilerle donatılmıştır. 5ml likit kapasitesi sunan yeni pod kartuş normal Sub Ohm tank mantığı ile çalışır ve muhteşem hava akışı sağlar. Dikey yönlendirilmiş hızlı menü ve bir çok tema seçeneği sunan 0.96 ″ OLED ekran canlı ve net bir görüntü sunar.
  NexMesh teknolojisi ile güçlendirilen RGC Konik Hasır bobin ile büyük buhar ve şaşırtıcı lezzet üretiminin keyfini ve içim kalitesini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için tek seferlik şarj ile ve e likit dolumu ile gün boyu içim zevkini sınırsızca sunan Smok RPM 80 Pro Pod Mod Kit siyah stabilize ahşap, kırmızı stabilize ahşap, sıvı altın, sıvı mavi, siyah, beyaz reçine, 7 renkli reçine, siyah karbon fiber renk seçenekleri ile en ucuz fiyata hemen satın alabilirsiniz.
  [​IMG]

  RPM80 Pro Kit Teknik Verisi:
  Çıkış Modu: 1- 80 Watt çıkış gücü
  Boyut: 118x 31.5x 26mm
  Çıkış watt değeri: 1-80W
  Bekleme akımı: <200uA
  Giriş voltajı: 3.3-4.2V
  Çıkış voltajı: 0.5-8.0V
  E Likit Kapasite: 5.0ml Üstten kolay likit doldurulabilir coil çıkarmak gerektirmez.
  Direnç aralığı: 0.1-2.5 ohm
  Şarj: C Tipi Şarj Portu
  Ekranı: 0.96 inç renkli ekran
  Tek 18650 pil ile çalışır (Hariç)
  Bobin Türü: RPM Mesh 0.4ohm bobin (önceden kurulmuş)
  RGC Konik Mesh 0.17ohm bobin
  [​IMG]

  RPM 80 Pro Pod Sistem Özellikleri:
  Equipped gelişmiş IQ-80 yonga seti
  İki Pod Kartuş seçeneği ve gözlemlenebilir kapasite
  RGC konik Mesh Coil ile iyi lezzet
  USB C Tipi bağlantı noktası ile tek 18650 pil değiştirilebilir olması ve şarj esnasında kullanabilme
  Yeni kullanıcı menüsü öğretici ve hızlıdır.
  [​IMG]

  Güvenlik korumaları
  Düşük pil
  10'lu eşik
  Puf izleme
  Aşırı ısınma
  Kısa devre
  Atomizer tanıma
  [​IMG]

  Paket içeriği:
  1x RPM80 Pod Mod
  1x RPM80 RPM Pod Kartuş
  (RPM Mesh 0.4ohm Coil Takılı)
  1x RPM80 RGC Pod Kartuş
  (RGC Konik Mesh 0.17ohm Coil Takılı)
  1x USB Şarj Kablosu
   
 10. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  iJOY Jupiter Pod Mod Kit Elektronik Sigara
  iJOY Jupiter, Voopoo markasının Vinci X modeli ile gelen harici 18650 ebat yüksek amper deşarj olabilen pilli modele iJoy markasından da yanıt geldi markanın en yeni ve gelişmiş özellikleri barından pod elektronik sigara Jupiter Pod Mod Kit 0.2Ω ve 0.6Ω coilleri kullanabilen 5ml e likit kapasitesine sahiptir. Aluminyum çinko karışımı malzeme üzerine gerçek deri dış gövde giydirmesi ile oldukça zengin bir görünüme sahip 70W güç çıkışı sağlayan pod mod üzerine konumlandırılmış 2 yön düğmesi ve ve bir büyük ateşleme düğmelerine erişim kolay ve rahattır. iJoy'un yeni pod işlemcisi yeni UNIV yonga setini kullanan Jupiter 70W Pod Kit Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Altın Yeşil, Tunç, Turuncu, Mor renk seçenekleri ile en ucuz fiyata hemen sahip olabilirsiniz.
  [​IMG]
  Özellikleri:
  Boyut: 117 (yükseklik) * 30 (uzunluk) * 25,5 (genişlik) mm
  Pil Kapasitesi: Tek 18650 (Dahil Değil)
  Çıkış Gücü: 5-70W
  Çıkış Gerilimi: 3.2-4.2V
  Likit Kapasitesi: 5ml
  Doldurma Yöntemi: Alt dolgu
  Dolgu Türü: Silikon kapak
  Malzeme: Alüminyum Çinko Alaşımlı Deri
  Ekran: 0.96 inç
  Şarj Portu: Mikro USB portu
  [​IMG]
  Paket İçeriği:
  1 x IJOY Jüpiter Modu
  1 x IJOY Jüpiter Pod
  1 x J1 0.2Ω Mesh Coil (takılıdır)
  1 x J2 0.6Ω Regular Coil
  1 x USB Kablosu
  1 x Klavuz
  1 x Garanti Kartı
  [​IMG]
   
 11. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Halo Torque 56 Salt Likit 30ml
  Halo Torque 56 Salt Likit, Dünyaca ünlü en seçkin tütün yapraklarının herhangi bir işlem görmeden en saf ve filtresiz şekilde bir araya getirilerek yapılan Torque 56 e likit sıvısının yeni salt likit versiyonu aynı oranda kaliteli içim deneyimini pod sistem kullanıcıları ile buluşturuyor. Salt nikotin tuzları ile hazırlanmış efsane lezzet Torque 56 keyifli bir içimle Filtresiz tütün tadını sunan bir salt likittir.
  Holo Marka Likitler FDA tarafından onaylı laboratuvarda yüksek eğitimli kimyagerler tarafından formalize edilmektedir. CGMP tarafından test edildikten sonra tüm dünyada elektronik sigara piyasasında satışa sunulmaktadır.

  [​IMG]
  Likit Bilgileri:
  Marka: Halo
  Ürün Adı: Torque 56 (Salt Nic.)
  Cinsi: Salt Likit
  Aromalar & Tatlar: Filtresiz saf tütün tadı
  İçimi: Rebust Tobacco

  Menşeyi: ABD
  Boyut: 30Ml
  Nikotin Markası: USP
  Nikotin seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Güvenlik Korum: Diasetil içermez. Çocuk koruma kapaklıdır.
  Bilgi: Bütün Halo Likitleri FEMA GRAS onaylıdır. ABD Federal Gıda, İlaç ve Kozmetik yasasına uygun şekilde üretilmektedir.
   
 12. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml
  Halo Turkish Tobacco Salt Likit, Dünyaca ünlü en seçkin Türk tütün yaprakları bir araya getirilerek yapılan Turkish Tobacco e likit sıvısının yeni salt likit versiyonu aynı oranda kaliteli içim deneyimini pod sistem kullanıcıları ile buluşturuyor. Salt nikotin tuzları ile hazırlanmış efsane lezzet Turkish Tobacco keyifli bir içimle Türk tütünü tadını sunan bir salt likittir.
  Holo Marka Likitler FDA tarafından onaylı laboratuvarda yüksek eğitimli kimyagerler tarafından formalize edilmektedir. CGMP tarafından test edildikten sonra tüm dünyada elektronik sigara piyasasında satışa sunulmaktadır.

  [​IMG]
  Likit Bilgileri:
  Marka: Halo
  Ürün Adı: Turkish Tobacco
  Cinsi: Salt Likit
  Aromalar & Tatlar: Türk tütünü içim deneyimi
  İçimi: Rebust Tobacco

  Menşeyi: ABD
  Boyut: 30Ml
  Nikotin Markası: USP
  Nikotin seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Güvenlik Korum: Diasetil içermez. Çocuk koruma kapaklıdır.
  Bilgi: Bütün Halo Likitleri FEMA GRAS onaylıdır. ABD Federal Gıda, İlaç ve Kozmetik yasasına uygun şekilde üretilmektedir.
   
 13. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Halo Freedom Juice Salt Likit 30ml
  Halo Freedom Juice Salt Likit, Dünyaca ünlü en seçkin tütün tatlarının bir araya getirilerek yapılan Freedom Juice e likit sıvısının yeni salt likit versiyonu aynı oranda kaliteli içim deneyimini pod sistem kullanıcıları ile buluşturuyor. Salt nikotin tuzları ile hazırlanmış efsane lezzet Freedom Juice hafif bir içimle Virginia tütünü tadını sunan salt likittir.
  Holo Marka Likitler FDA tarafından onaylı laboratuvarda yüksek eğitimli kimyagerler tarafından formalize edilmektedir. CGMP tarafından test edildikten sonra tüm dünyada elektronik sigara piyasasında satışa sunulmaktadır.

  [​IMG]
  Likit Bilgileri:
  Marka: Halo
  Ürün Adı: Freedom Juice ( Salt Nic.)

  Cinsi: Salt Likit
  Aromalar & Tatlar: Hafif Virginia tütünü

  İçimi: Rebust Tobacco

  Menşeyi: ABD
  Boyut: 30Ml
  Nikotin Markası: USP

  Nikotin seçenekleri: 35mg ve 50mg
  Güvenlik Korum: Diasetil içermez. Çocuk koruma kapaklıdır.
  Bilgi: Bütün Halo Likitleri FEMA GRAS onaylıdır. ABD Federal Gıda, İlaç ve Kozmetik yasasına uygun şekilde üretilmektedir.
   
 14. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Voopoo Navi Pod Mod Kit Elektronik Sigara
  Voopoo Navi, yenilikçi 3 çeşit hava akım kanalı ile benzersiz bir e likit lezzet sunumu, buhar üretimi ve coil ömrü uzatmaya yönelik güçlü performans sergileyen Voopoo markasının Vinci ve Vinci X Pod Elektronik Sigara modellerinden sonra en yeni 1500mAh dahili pilli pod elektronik sigara modeli Navi pod mod ile eşleşen 3.8ml e likit kapasiteli Navi Pod kartuşun PNP Coiller ile sağladığı vaping deneyimine bayılacaksınız. 5 ile 40W arası ateşleme gücü üretebilen yeni Navi Pod Sistem markanın gelişmiş GENE.AI işlem çipi ile çok daha hızlı menü dolaşımı ve vape rampa hızını garanti eder. Bir çok akım ve devre koruma özelliklerinin hanı sıra coil yanması akıtma vb. güvenlik özellikleri bulunan Navi Pod Mod üzerine konumlandırılmış menü yönlendirme tuşları ve ateşleme tuşu ile rahat ve konforlu kullanım sunarken canlı bir görüntü sunan 0.96 inç ekran üzerinden seçim ve anlık vapw ayarlama, pil durumu gibi görünümlerin yanı sıra geriye dönük 2 haftalık vaping hareketlerinizi saklar ve takibini yapabilirsiniz. Mazarine, Lattice Red, Ink, Carbon Fiber, Silk Purple, Glaze, Lattice Blue renk seçenekleri ile şık ve konforlu gelişmiş pod sistemden yana tercih edecek esigara kullanıcılarının ilk tercihleri arasına alması gereken Voopoo Navi Pod Kit en ucuz fiyata hemen satın alabilirsiniz.
  [​IMG]
  Novo Pod Sistem Özellikleri:
  Üçlü hava akışı sistemi
  Rahat ağızlık ile konforlu içim deneyimi
  hızlı rampa süresine göre bir o kadar da hassas coil koruma
  Coil yanmasını önlemeye yönelik yenilikçi buluş sunması
  Sıcak buhar üretimi ile gerçek sigara içim deneyimi sunması
  PnP Serisi Bobinler,
  0.96 inç ekran kaydını destekler
  GENE.AI işlemcisi
  [​IMG]
  Navi Mod Teknik Bilgisi:
  Malzemesi: Çinko Alaşımlı
  Çıkış Gücü: 5-40W
  Çıkış Voltajı: 3.2-4.2V
  Direnç: 0.1-3.0ohm
  Meyilli Kapasite: 1500mAh
  [​IMG]
  Navi Pod Kartuşu Tekinik Bigisi:
  Kapasitesi: 3.8ml (TPD 2ML)
  Malzeme: PCTG
  Direnci: 0.45ohm (PnP-VM3), 0.6ohm (PnP-VM4)
  [​IMG]
  Paket İçeriği
  1 ad. Navi Cihazı
  1 ad. 3.8ml Navi Yedek Pod
  1 ad. 0.45ohm PnP-VM3
  1 ad. 0.6ohm PnP-VM4
  1 ad. USB Kablosu
  Kullanım Kılavuzu
  Garanti Kartı
  Çip Kartı
   
 15. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Naked 100 Really Berry 30ml Salt Likit
  Naked Really Berry Salt Likit, Naked 100 markasının düşük watt üreten pod ve mtl cihazlar için geliştirmiş olduğu tuz bazlı nikotin içeren salt e likit sıvısı ürünü Really Berry içeriğinde Böğürtlen ağırlıkta, yaban mersini ile karışımı üzerine kırılmış taze kokulu limon şekeri aromaları karışımı ile elde edilmiş kırılmış böğürtlen tadın eşsiz lezzet deneyimine bayılacaksınız. Buhar Adam güvencesi ile satışını yapmış olduğumuz salt serisi Naked 100 marka likit ürünleri %100 orijinal ve iade garantilidir.
  Bilgi: RDA veya diğer yüksek watt da çalışan atomizer modelleri ile kullanılmamalıdır. Sadece MTL ve Pod cihazlarda kullanılabilir.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: NKD 100
  Ürün İsmi: Really Berry (Salt)
  Cinsi: Salt Likit
  Aroma ve Lezzetler: Böğürtlen, Yabanmersini, Limon şekerlemesi karışımı
  VG/PG: VG 50, PG 50
  ML: 30ml
  Menşeyi: Amerika
   
 16. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Naked 100 Hawaiian POG 30ml Salt Likit
  Naked Hawaiian POG Salt Likit, Naked 100 markasının düşük watt üreten pod ve mtl cihazlar için geliştirmiş olduğu tuz bazlı nikotin içeren salt e likit sıvısı ürünü Hawaiian POG içeriğinde taze sıkılmış Portakal suyu ve Guava meyvesi suyu karışımı ile elde edilmiş Tropikal tadın eşsiz lezzet deneyimine bayılacaksınız. Buhar Adam güvencesi ile satışını yapmış olduğumuz salt serisi Naked 100 marka likit ürünleri %100 orijinal ve iade garantilidir.
  Bilgi: RDA veya diğer yüksek watt da çalışan atomizer modelleri ile kullanılmamalıdır. Sadece MTL ve Pod cihazlarda kullanılabilir.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: NKD 100
  Ürün İsmi: Hawaiian POG (salt)
  Aroma ve Lezzetler: Portakal, Guava ve Krema
  VG/PG: VG 50, PG 50
  ML: 30ml
  Menşeyi: Amerika
   

Bu Sayfayı Paylaş