1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Elektronik Sigara

'Elektronik Sigara Nedir' forumunda Yönetici tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara
  Günümüzde elektronik sigaranın daha az zararlı olduğunu duyan pek çok sigara kullanıcısı artık tercihini daha çok elektronik sigara kullanmaya başlayarak daha sağlıklı bir yaşama yelken açıyorlar. Peki giderek çok daha fazla insanın kullanmaya başladığı elektronik sigara nedir? Elektronik sigara veya sıkça kullanılan diğer bir adıyla e-sigara / e-nargile pek çok açıdan sinema endüstrisinde kullanılan duman makinaları örnek alınarak üretilmiş, sigara tiryakilerinin nikotin ihtiyaçlarını sigaradan daha az kimyasal ile gideren cihazlardır. E-sigaranın çalışma prensibi oldukça basittir. Genellikle içeriğinde nikotin bulunan bitkisel gliserin ve propilen gliserin içeren bir e-likit içeriğini buharlaştırarak e-sigara buharı meydana getirirler.

  Modeli ne olursa olsun her e-sigara modeli hemen hemen aynı prensiple çalışır. E-sigara cihazları genellikle gövde üzerinden şarj edilebilen veya 18650 olarak da bilinen şarjlı pilleri içerisinde taşıyan bir tür gövdeden enerji sağlayarak çalışırlar. Elektronik sigaranın diğer kısımları bir tel ve pamuk, ağızlık (drip tip) ve atomizer tank parçalarından oluşur. Bir elektronik sigarayı oluşturan bu kısımlardan en önemli olanı atomizer tanktır. Atomizer tank, e-likitin içine dolduğu kısımdır. Bu kısım genellikle pyrex cam adı verilen özel bir camdan üretilirler. Atomizer - coil, likiti buhara dönüştürerek size nikotin içeren, çoğunlukla hoş kokulu bir buhar sağlarlar. Bu işlem, atomizer tellerinin etrafından dolaştığı e-likitle ıslanmış pamuğun ısınmasıyla elde edilir. Bir e-sigara modelinde ise tellere giden enerji elektronik sigaranın gövdesinden sağlanır. Bazı e-sigara modellerinde bütünleşik bir batarya bulunur ve bu kısım içindeki enerji miktarı mAh ile ifade edilir. Miliamper - Per - Hour kelimelerinin kısaltılmışı olan mAh özellikle şarjlı pil modelleriyle çalışmayan e-sigaralar için oldukça önemlidir.

  Elektronik Sigaralar Ve E-sigara Sınıfları
  Eğer e-sigara kullanmaya yeni başlayacak biriyseniz e-sigara tipleri hakkında kafanızın karışması oldukça doğaldır. Piyasada pek çok marka ve modelden e-sigara bulunsa da bunları birkaç sınıf altında toplayabiliriz. Bu modeller arasında en eskisi ciga - type olarak da bilinen ve sigara dalına benzeyen modellerdir. Günümüzde çok kullanılmasalar da özellikle ABD’nin elektronik sigara konusundaki bazı eyaletlerinde kanunlar sıkı olduğu için bu modeller kullanılmaya devam etmektedir.

  E-sigaralar yıllar içerisinde geliştiler. İlk modelleri daha sonra sabit bataryalı olan e-sigara modelleri izlemeye başladı. Bu modeller, 18650 olarak da bilinen şarjlı pillerle değil de kendi sabit pilleriyle çalışan cihazlardır. Genellikle “sigara içimi” olarak da bilinen ve daha az watt ile daha az buhar veren bu e-sigara cihazları, bugün hala kullanılmakta ve yine genellikle ilk ve orta seviye kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  Mekanik mod olarak da bilinen elektronik sigaralar ise aslında her e-sigara cihazının patladığına dair insanlarda yanlış bir inanışın oluşmasına neden oldular. Bu cihazlar genellikle çok profesyonel kişilerce tercih edilen modellerdir. Mekanik mod elektronik sigaralarda watt ayarı elle (manuel) olarak yapılır bu yüzden de çok pratik cihazlar olarak bilinmezler.

  Mod - Box ve Mod elektronik sigara modelleri ise çok sık kullanılan cihaz modelleri arasında gelmektedir. Bu modeller şarjlı pil olarak da bilinen piller ile çalışırlar. Pil sayısı 1 ilâ 3 arasında değişmektedir. Yoğun buhar verdikleri için kimi kaynaklarda “elektronik nargile” olarak da bilinen mod - box mod elektronik sigara modelleri kullanım açısından kolaydır ve watt ayarı yapmanıza olanak sağladıklarından hemen her ortam için rahatlıkla kullanılan e-sigara modelleri arasında gelirler.

  Elektronik Sigara Patlar Mı?
  Bir elektronik sigaranın patlama olasılığı kullandığınız diz üstü bilgisayarların veya cep telefonlarının patlama ihtimalleriyle aynıdır. Çünkü lityum - ion pil ile çalışan her elektronik cihazın patlama olasılığı vardır. Buna ek olarak, mekanik modlarda watt ayarının elle - manuel olarak yapıldığından söz etmiştik. Genelde kullanıcılar bu ayarı iyi yapamazlar ve cihazda kısa devre meydana getirirler. Bu da cihazların patlamasına neden olmaktadır. Peki patlayan her e-sigara cihazı mekanik mod mudur?

  Aslında hayır. Bazen kullanılan standart e-sigara modellerinde de patlama meydana gelir. Bunun nedeni uygunsuz kullanımdır. Eskimiş şarjlı pil kullanımı, cihazın ıslanması veya suya temas ettirilmesi, sahte şarjlı piller, uygunsuz ve uzun süreli şarj ve şarj ekipmanlarının veya e-sigara modellerinin eski olması zaman zaman e-sigara patlamalarına neden olur. Ancak gereken önlemi alır ve cihazınızı özenli kullanırsanız bu riski yok denecek kadar az bir seviyeye getirebilirsiniz.

  Günümüzde özellikle mod ve box mod elektronik sigara modelleri sıcaklık ve watt kontrollüdür. Bu da cihazın aşırı ısınmasını, kısa devre yapmasını engeller. Bu cihazlar arasında patlama olasılığı çok ama çok azdır. Çünkü patlamaya neden olabilecek aşırı ısınma veya kısa devre ihtimalleri ortaya çıkmadan ortadan kalkar.

  E-Likit Nedir? Çeşitleri Ve Elektronik Sigara Likitlerinin Yapısı
  Elektronik sigara likitleri, propilen gliserin ve vejeteryan gliserinden elde edilen, aromalı ve nikotin içeren sıvılardır. E-likitlere pek çok kaynakta dolum elektronik sigara dolum sıvısı da denir. Peki e-likirlerin içerisinde başka ne var? Elektronik sigara likitleri değişen oranlarda PG - VG ve de nikotin içerirler. Bunlara ek olarak bazı e-likitlerde diacetyl olarak da bilinen kıvam arttırıcılar kullanılır. Bir e-sigara likiti içerisinde bulunan PG - VG oranı o likitin daha yoğun buhar vermesini veya daha rahat ciğere çekilmesini sağlar. Genellikle VG yani vejeteryan gliserin oranı yüksek olan e-likitler “premium” olarak bilinirler. Premium e-likitler, standart e-likirlerden daha pahalı fiyattan satılırlar. Bunun nedeni içlerinde daha yüksek oranda bitkisel gliserin - VG olmasıdır. Premium e-likit içerikleri aroma açısından daha zengin olmalarının yanında, daha yoğun buhar sağlarlar ve ciğere - ağza çekimleri daha rahattır. Bir premium e-likitte genellikle VG oranı 60 ve üstü olup, her likit şişesinin üzerinde o likitin PG - VG oranını gösteren bir ifade bulunur.

  Nikotin, e likit içeriklerinde bulunan bir başka maddedir. Normal sigara ve tütün ürünlerinden farklı olarak e-sigaralarda nikotin bir maddenin yakılmasıyla açığa çıkmaz. Bunun yerine e-likitin buhar haline geçmesiyle elektronik sigara likitindeki nikotin derecesine oranla nikotin ortaya çıkar ve kullanıcının ihtiyacı karşılanmış olur. Elektronik sigara likitlerinde nikotin derecesi genellikle 0.3 - 0.6 - 0.9 veya 1.2 mg derecelerinde bulunur. Bazı elektronik sigara likitleri ise hiç nikotin içermezler ve sadece aromalı bir buhar sağlarlar. Sigarayı bıraktığınız süre kısaldıkça nikotin seviyesi yükselir. Böylece kullanıcı nikotin ihtiyacını sigara, nargile ve pipodaki tütün ürünleri kullanmadan karşılamış olur.

  Elektronik sigara likiti şişeleri genellikle plastik - ince ağızlıklı, cam - damlalıklı olarak sınıflandırılırlar. 10 ml - 200 ml arasına değişen boyutlara sahip e-likit şişeleri sert kapaklıdır ve böylece çocukların veya evcil hayvanların bu içeriklere ulaşması engellenmiş olur. Çünkü likit içeriklerini direkt olarak içmek, deriye temas ettirmek veya göze bulaştırmak çok tehlikelidir. Aynı zamanda e-sigara buharı da çocuklar ve kedi - köpek gibi evcil hayvanlar için zararlıdır.

  Bir e-likit aldığınızda öncelikle sahte veya bozulmuş olmadığını kontrol ediniz. Genellikle bilinen veya aromasını tanıdığınız, denediğiniz ve damak zevkinize uygun olan e-likitleri tercih ediniz. Pek çok e-sigara tedarikçisi - haklı olarak - likit içeriğini beğenmediğinizde siparişi geri almaz. E-likitler havayla temas ettiklerinde kolaylıkla bozulabilirler. Bu yüzden e-likit alırken dikkatli olun ve e-likit içeriklerinizin kapaklarını kapatmayı ihmal etmeyin. Güneş ışığı altında kalan bir likit çok çabuk okside olabilir. Buna ek olarak oda sıcaklığından farklı olarak e-likitleri buzdolabında veya soğutucuda saklamak da oldukça risklidir.

  Elektronik Sigara Zararlı Mı?
  Elektronik sigara sağlığa zararlıdır. Ancak nikotin ihtiyacınızı gideren bu likit içeriklerinin geleneksel sigara ve tütün ürünlerinden daha az zararlı olduğu yapılan çalışmalarla ortaya konmuştur. E-sigara, geleneksel sigaradan %90 oranında daha az zararlıdır çünkü bu cihazlar ve likit içerikleri içerisinde aseton, fare zehri, radyoaktif maddeler olmadan sizlere nikotin sağlarlar. Üstelik yapılan araştırmalar nikotin oranı giderek düşürerek elektronik sigara kullanmanın sigarayı bırakmakta büyük etkisinin olduğunu göstermiştir. Ancak tüm bu nedenlere karşın e-sigara tamamen sağlıklı değildir. Hatta bir sigara ile karşılaştırıldığında e-sigaranın sigaradan zararlarının neredeyse olmadığı dahi söylenebilir.

  Bir E-Sigara Ve E-Likit Aldığınızda…
  Elektronik sigara, insanların tütün ürünlerinden kurtulmak için kullandıkları bir yöntemdir. Sigaradan farklı olarak e-sigara gerisinde kötü koku ve izmarit bırakmaz. Elektronik sigara modelleri size nikotinli buhar sağlarlar ve buhar, sigara dumanından farklıdır. Zararlı kimyasal içermemesine ek olarak e-sigara zaten duman değil buhar üretir.

  Bir e-sigara almadan önce iyice araştırın. Bu konuda size yardımcı olacak video paylaşım sitelerinden, blog ve forumlardan faydalanabilirsiniz. Aynı durum e-likit tercih edecekler için de geçerlidir. Bir elektronik sigara, geleneksel sigaradan daha sağlıklı olmasının yanında aynı zamanda daha da ekonomiktir. Çünkü bir aylık sigara masrafınızla bir e-sigara kiti ve likiti alabilirsiniz. Ancak e-sigara alırken atomizer coil’i de zaman zaman (1 - 2 Haftada Bir) değiştirmek zorunda olduğunuzu unutmayın. E-sigaranızın kurulumuna dair bilgileri yine internetteki pek çok kaynaktan bulabilirsiniz. Dikkatli bir kurulum ve kullanım sonrasında e-sigaranızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ancak eğer e-sigara konusunda acemiyseniz tecrübeli bir arkadaşınızdan yardım istemeniz daha iyi olacaktır. E-sigaranızın şarjı bittiğinde şarj etmeyi, likit dolumunu ihmal etmemeyi, sudan uzak tutmayı unutmayın. E-likitlerinizi güneşten uzak ve oda sıcaklığında saklamayı ihmal etmeyin. Unutmayın çocuk veya evcil hayvanların cihaz veya likitlere ulaşması tehlikleli olabilir.
   
  Son düzenleme: 8 Mart 2019
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Rehberi
  Sigaranın zararlı etkileri günden güne tüm Dünyada görülmeye devam ederken sigaranın zararlı etkilerinden arındırılarak kullanıma sunulan elektronik sigara tiryakileri sigaradan kurtarmak için bir umut olarak ülkemizde de tercih edilmeye devam ediliyor. esigara sayesinde her yıl binlerce vatandaşımız sigara tiryakiliğinden kurtulmayı başarırken bir yandan doktorlar da bu gelişmeyi teşvik edici açıklamalarıyla destek sunuyor. Peki, elektronik sigara ile sigarayı bırakmak nasıl mümkün oluyor? elektronik sigara gerçekten de bahsedildiği gibi zararsız bir ürün mü? Tüm bu soruları sizler için yanıtlayarak sizi sigara tiryakiliğinden kurtarmanın yollarını sunmaya çalışacağız.

  Elektronik Sigara Nedir ?
  Elektronik Sigara, Tütüne duyulan bağımlılığın zararlarını azaltmak amacı ile tasarlanan elektronik sigara basit olarak; Nikotin içerikli likit, Nikotini meydana çıkarıcı atomizer, Atomizera güç veren batarya İçeren bir sisteme sahiptir. Atomizer çalıştırılarak likiti buharlaştırmakta ve bu buhar ağızlık yolu ile ağızdan çekilerek vücudun nikotin ihtiyacı giderilmektedir. Basit bir şekilde e-sigara sisteminden bahsettikten sonra likitlerin yapısından bahsederek sigarayı bırakmada nasıl bir rolü olduğuna değinmekte fayda vardır.

  Likitlerin İçeriği Nelerdir ?
  Elektronik sigara kullanımı için ihtiyaç duyulan likitler genel olarak gliserol ve propilen glikolden oluşmaktadır. Bitkisel gliserol yoğun olan likitler Premium likit olarak geçmekte ve sağlık açısından uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Elektronik Sigara Likit seçiminde dikkat edilmesi gereken üç önemli detaya dikkat ederek amaçladığınız sigara tiryakiliğine son verebileceğiniz gibi esigara kullanımı sırasında sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Bitkisel içerikli likitleri tercih etmek sizi kimyasaldan uzak tutarak sağlığınızın bozulmasını önleyecektir. Orijinal likit tüketimini tercih etmeniz ve güvenilir markaların ürünlerini güvenilir tedarikçilerden satın almanız sizi merdiven altı üretimlerden koruyarak sağlığınıza zarar verecek ürünleri temin etmenizi engelleyecektir. Likitinizin içerdiği nikotin oranını kullanım süresi boyunca düşürerek nikotin bağımlılığınızdan kurtulabilir, sigara tiryakiliğinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

  Elektronik Sigara Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır ?
  Elektronik sigara kullanımının henüz kesinleşmiş etkileri bilinmemekle birlikte ülkemizde kullanımı tartışılmaya devam etmektedir. Zararlarını savunan grup sigaradan hiçbir farkı bulunmadığını savunurken büyük çoğunluk sigaraya bırakmak için iyi bir yöntem olduğunda hemfikirdir. Ülkemizde her ne kadar tam anlamıyla serbestlik kazanmasa da Avrupa’da pek çok klinik sigara bıraktırma seanslarında esigara kullanmaktadır.

  Elektronik Sigara Kullanımında Sizi Bekleyen Tehlikeler Nelerdir ?
  Her ne kadar uzmanların büyük çoğunluğu elektronik sigara kullanımının sigara kadar zararlı olmadığı ve sigara bıraktırmak amacı ile kullanılabileceğini savunsa da atlayacağınız detayların sağlığınız açısından ciddi riskleri bulunmaktadır. Öncelikle bu ürünlerin içeriğinden kısaca söz etmiş ve cihazın çalışması için gereken gücü bataryasından aldığından bahsetmiştik. Cihazın sahip olduğu batarya çok güçlü olup cep telefonları ile benzer özelliktedir. Peki, bu ne anlam ifade etmektedir? Kullanım açısından sağlığa ciddi zararları bulunmasa da patlama kaynaklı cihaz kullanıcılarının maruz kaldığı etkiler haberlere konu olmuştur. Patlamaların detayı araştırıldığında her ne kadar aşırı ısınma kaynaklı olduğundan bahsedilse de patlama yaşanan cihazlarda; Yanlış şarj uygulamasına maruz kalınmıştır. Orijinal cihaz kullanılmamıştır. Likit de dahil olmak üzere tüm ürünlerin orijinal tedarik edilmesine ve doğru şarj uygulamasına dikkat edilmesi halinde cihaz kullanımı sırasında sizi herhangi bir risk beklememektedir.

  Orijinal Elektronik Sigara Ürünü Nereden Temin Edebilirim ?
  Bilindiği üzere ülkemizde esigara kullanımı serbest değildir ve yasal olarak faaliyet gösteren güvenilir kaynak sayısı yok denecek kadar azdır. Cihaz kullanımını faciaya dönüştürebilecek klon ürünler ülkemizde yaygın olarak satılmaktadır. Klon ürünler yüksek patlama riskine sahip olmakla birlikte kullanıcılarının sağlığına zarar verecek pek çok farklı etmen barındırmaktadır. Cihaz kullanımınız sırasında güvenliğinizi riske atmamak için orijinal cihaz almanız büyük önem taşımakta, ülkemizde uygun fiyatla yüzde 100 orijinal cihaz alabilmeniz için elektroniksigaralikitci.com adresini tercih etmeniz gerekmektedir. Sitemizden her marka cihaz, atomizer, yedek parça ve likitleri yüzde 100 orijinal olarak temin edebilirsiniz. Üstelik tüm siparişleriniz 15 gün içerisinde iade garantili olarak gerçekleşmektedir. Sigarayı bırakmak isterken hayatınızı riske atmayın. Sitemize gelerek stoklarımızda bulunan yüzde 100 orijinal cihazlar ve sertifikalı likitler ile sigarayı hayatınızdan çıkarın.

  Elektronik Sigara - E-sigara - Vape - Vaping - Elektronik Nargile - Elektronik Sigara Likiti - Elektronik Sigara Likitci
   
  Son düzenleme: 12 Mayıs 2019
 3. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Gelecekte Sigaralar Nasıl Olacak ?
  Evet e-sigaralar yani elektronik sigaralar gelecekte sigaraların nasıl olacağı konusunda şimdiden bizlere bazı ipuçları vermeye başladı! Hızla gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya etkisini tütün endüstrisinde de göstermeye başladı. Günümüzde adını sıkça duyar olduğunuz elektronik sigaralar hakkında bazı genel bilgileri siz elektroniksigaralikitci üyeleri ile paylaşmak istiyorum.

  Başlangıç bilgileri için Yeni Başlayanlar İçin Bilgilendirme sayfasından ve tüm merak ettiğiniz diğer sorular için Elektronik Sigara Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Elektronik sigarayı en basit hali ile tanımlayacak olursak içerisine konulan aromalı sıvıları buhar haline getiren pil ile çalışan dijital yada mekanik çeşitleri bulunan bir cihazdır. Genel yapısı itibari ile iki parçadan oluşur. Birinci kısım sıvının yani elektronik sigara likit (e-likit) in içerisine konulduğu atomizer ikincisi ise buharlaştırma işlemi için atomizere ihtiyacı olan enerjiyi sağlayan bataryadır. Bu iki asıl unsur yanında diğer yardımcı ürünlerde bulunmaktadır.

  Atomizer olarak tabir edilen ilk parça cam fanus şeklinde olup içerisinde bulunan örgülü bir tel sistemi ile çalışır (coil). Bu tel bataryadan aldığı enerjiyi ısı haline getirir. Isınan tel, örgünün ortasında bulunan pamuktaki emilmiş olan sıvıyı buhar haline getirir. Ve bu buhar, bacasından drip-tip yada ağızlık yardımı ile teneffüs ettiğinizde ciğerlerinize dolar. Bataryaların yapısı da tıpkı atomizer gibi oldukça basittir. İki tür batarya vardır. Bir sabit bataryalar, iki haricen 18650 tür piller ile çalışan bataryalardır. Ancak her ikisinin de görevi aynıdır. Atomizerin içerisindeki sarılı tele (coil) enerji sağlamaktır. Bazıları dijital ekranları ile ayarlamalar yapmanıza olarak verirken daha işlevsel ve fonksiyonel olarak katkı sağlamaktadır. Bazı bataryalar ise basit ama kuvvetli mah (miliamper) değerleri ile ön plana çıkmaktadır. Hangi özellikte atomizer yada pil kullanacağınızdan ziyade buharlama işlemi sonucunda çıkan buhar ve boğaz vurum kalitesinin sizi tatmin etmesi elektronik sigara kullanımında en temel amaçtır.

  İhtiyacınız olan atomizer ve bataryayı temin ettikten sonra son olarak ihtiyacınız olan şey elektronik sigara likittir. E likitler gliserin tabanlı sıvılardır. Bilindiği üzere gliserin gıda sektöründe kullanılan bir maddedir. Olumsuz etkilerine fazla rastlanılmamakla birlikte kaliteli gliserin uyarısını asla ama asla unutmayınız. Gliserin tabanı üzerine eklenen daha düşük miktarlarda aroma ve nikotin ile elektronik sigara likit üretilmiş olur. Bu noktada kullanılan materyallerin birinci sınıf olmasının ve yapılan işlemlerin laboratuvar ortamında gerçekleşmesinin önemi büyüktür. Evde e-likit üretenlerin sağlık için oluşacak olumsuz etkilerin sorumluluğunda ve bilincinde olmaları gerekmektedir. Elektronik sigara likit için ihtiyacınız olan tüm bilgileri şu sayfadan edinebilirsiniz.

  Şimdi aşağıda en temel bilinmesi gereken elektronik sigara terimlerini sizlere en basit hali ile tanımlıyoruz:
  Atomizer: İçerisinde örgülü tel yapısı, pamuk bulunan ve e-likiti muhafaza eden, buhar üreten cam yada akrilik maddeden yapılan fanustur.
  Coil: Yukarıda bahsettiğimiz atomizer içerisinde bulunan örgülü tel yapısıdır. Hazır kullanabilirsiniz yada var olan coili tel ve pamuk yardımı ile onarabilirsiniz.
  Pamuk: Atomizer içerisinde kullanılan emilimi kuvvetli saf pamuktur, buhar performansında ve tat hissiyatında doğrudan etkilidir.
  Batarya: Atomizere ihtiyacı olan enerjiyi sağlayan dijital yada mekanik üründür. Bazıları 18650 tarzı kalem pillere ihtiyaç duyarken bazı modellerinin bataryası sabittir.
  Elektronik Sigara Likit: Gliserin, aroma ve nikotinden oluşan sıvıdır. Buhar haline geldiğinde ihtiyacınız olan aromayı ve boğaz vurumu size sağlar.
  Pg(Propilen Glikol): Petrol tabanlı gliserindir, petrolden üretilir gıda sektöründe kullanılır. Detaylı bilgi için ziyaret ediniz.
  Vg(Bitkisel Gliserin): Bitkisel tabanlı gliserindir, bitkiden üretilir gıda sektöründe kullanılır. Detaylı bilgi için ziyaret ediniz.
  Ml-Millitre: Sıvı ölçü birimidir. Şişelerin ölçeğidir satın aldığınızda kapasitesi oranında sıvı temin edersiniz. Örnek 30 ml, 60 ml,
  Mg-Miligram: Kütle ölçü birimidir. Kilogramın milyonda biridir. Nikotin seviyesinde dojaz oranıdır. Örnek 3mg likit, 6 mg, 9mg
  18650 Pil: Batarya içerisine haricen takılan şarj edilebilir pillerdir. Takılır, çıkarılır, şarj edilir değiştirilebilir.


  Elektronik Sigarayı Kimler Kullanamaz?

  E-sigara içerisinde bulunan bileşenler nedeniyle herkes tarafından kullanılamamaktadır ve kullanılmamalıdır. Genellikle hamile olanların bebeğin gelişimini engellemesine neden olabileceğinden dolayı kullanılması yasaklanmıştır. Fakat tütün sigarasına göre elektronik sigaranın zararlarının yüzde 95 daha az zararlı olduğu belirtilmiştir. Cihazı 18 yaşından küçük olan bireylerin kullanması yasaklanmıştır. Daha önce hiçbir şekilde diğer tütün ürünlerini ve sigarayı kullanmamış olan bireylerin, sağlık sorunu olan kişiler, yaşlı ve çocukların e-sigara kullanması yasaktır.

  Elektronik Sigara Likit Aromaları

  Dijital sigaranın sık kullanılasının nedenleri arasında yer alan sebeplerden biri aromalı likit kullanılabilmesidir. Elektronik sigaranızda kullanabileceğiniz elektronik sigara likitlerin çeşitleri oldukça fazladır. Bu likitlerde meyve, tütün, mentol, tatlı, ekşi vb. çok sayıda lezzet mevcuttur, istediğiniz tadı doğru nikotin seviyesinde kullanabilirsiniz. Elektronik sigara likit satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önerilerimiz ise şunlardır. Elektronik sigara likitlerinizin son kullanım tarihini mutlaka kontrol ediniz. Elektronik sigara likitinizi güvenilir satıcılardan satın alınız. Kendinizin üretmediği ve içerisinde hangi maddelerin kullanıldığından emin olmadığınız evyap e-likitleri satın almayınız. Varsa elektronik sigara likitlerinizin üzerinde bulunan doğrulama kodları ile orjinalliğini teyit ediniz..

  Elektronik Sigara'nın Türkiye'de ki Durumu

  Günlük hayatta sigarayı bırakmak isteyen veya sağlık sorunu yaşamadan sigara içmeye devam etmek isteyen insanlar e-sigara kullanmaktadırlar. Ülkemizde kullanılmaya başlaması 2010 yılına dayanmaktadır. Uzun yıllardır yurt dışında satılan ve kullanan her birey tarafından oldukça olumlu yorumlar alan ayrıca kullanıcılarda olumlu sonuçlar meydana getiren e-sigara çok yakın bir zamana kadar yalnızca yurt dışında satılmaktaydı. Ülkemizde ki insanların da elektronik sigarayı keşfetmeleri ile de ürün ülkemizde ki küçük bir kesim tarafından kullanılmaya başlamıştır. Kullanıcılar ürünün yararlarını bilseler bile ülkemizde sağlık bakanlığının izin vermemesi ve yurt dışından geldiği için ulaşılamaz olarak görmekteydiler. Üzerine bazı olumsuz ve yalan haberler çıkması e-sigaranın çoğu insan tarafından kullanılmasını engellemiştir.
   
 4. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Elektronik Sigara Temininde Doğru Adres ! Sigara insanlar için oldukça zararlı yönlere sahip olan bir alışkanlık olmaktadır. Özellikle sağlık ve ekonomik anlamda insanlar için birçok olumsuz sorunlara yol açmaktadır. Genel olarak sigara kullanan insanlarda sağlık açısından ölümle sonuçlanan birçok hastalığın olması muhtemel bir durum olmaktadır. Bu kapsamda hastanelerde sigaranın yol açtığı rahatsızlık ile şikayete giden birçok insan bulmak mümkün olmaktadır. Aynı şekilde ekonomik anlamda da birçok olumsuz etkiyi sigara yüzünden görmek mümkün olmaktadır. Özellikle sigarayı bırakmaya teşvik etmek amacıyla devlet fiyatları oldukça yükseğe çekmektedir. Bu kapsamda insanlar için bırakması güç olan sigara ekonomik anlamda geniş bir bölümü kendisine ayrılması durumunu insanlara yaşatmaktadır. Bu dezavantajlar yüzünden her insan hayatında sigarayı bırakma konusunu oldukça çok düşünmüştür.

  Ne yazık ki bu anlamda yapılan denemeler oldukça çok sayıda başarısızlık ile sonuçlanmakta ve bu durumda kısa sürede insanları pes ettirmektedir. Bu kapsamda insanlar sigarayı rahatça bırakabilecek bir alternatifi aramaktadırlar. Piyasada bu anlamda sunulan birçok alternatif söz konusu olmaktadır. Bu alternatiflere genel olarak bakacaksak elektronik sigara, nikotin bandı ve benzerleri gibi ürünleri görmek mümkün olacaktır. Sigarayı bırakmak için alternatif olan bu ürünler arasında nikotin bantları en etkisiz'i olmaktadır. Çünkü sigara kullanıcıları nikotine bağımlılık duyduğu gibi aslında dudak alışkanlıkları da olduğundan ötürü bu alternatif ne yazık ki işe yaramamaktadır. Bu kapsamda elektronik sigara cihazı ile tam anlamıyla başarının yakalanması daha doğru bir şekilde sonuç vermektedir. Çünkü elektronik sigara sayesinde insanlar daha sağlıklı bir sigara deneyimine sahip olmaktadırlar. Aradığınız Elektronik Sigara Modelleri Bu Adreste Elektronik sigara ile daha kolay bir hale gelen sigarayı bırakma eyleminde özellikle normal sigaraya oranla daha sağlıklı bir içim deneyimine de sahip olmak mümkün olmaktadır.


  Normal sigara içimi sırasında insanlar ne yazık ki birçok kimyasal maddenin yanma sonucu ortaya çıkardığı dumanı içlerine çekmektedir. Bu duman içerisinde birçok zehirli madde biriktirdiğinden ötürü insan sağlığına ciddi oranda zararlar sunmaktadır. Fakat elektronik sigara cihazı içerisine koyulan likitler sayesinde duman yerine daha sağlıklı olan buharın içilmesini sağlamakta ve aynı zamanda gerçek sigaraya yakın bir deneyimi tam anlamı ile insanlara sağlamaktadır. Bu denli önemli bir yere sahip olan elektronik sigara cihazlarının satın alınması sırasında doğru bir adres ile çalışılması önemli bir konu olmaktadır. Bu kapsamda sürekli olarak bu doğru adres kapsamında elektronik sigara ya da ekipmanlarının temininin yapılması gerekmektedir. Bu anlamda sizler için alanında en profesyonel hizmet elektroniksigaralikitci.com adresinden sunulmaktadır. Elektronik sigara sektöründe bulunan tüm cihaz marka ve modellerini aynı çatı altında toplamış olan bu doğru adres kapsamında sizlerde aradığınız modelleri kısa süre içerisinde ulaşacaksınız. Üstelik bu muhteşem hizmete en uygun fiyatlar kapsamında sahip olmanız ayrıca mümkün olacaktır. Sizler bu anlamda tek yapacağınız işlem elektroniksigaralikitci.com adresini ziyaret etmek kadar kolay bir işlem olacaktır.

  En Uygun Elektronik Sigara Fiyatları Bu Adreste Elektronik sigara alanında sizler için sektörünün en kaliteli hizmeti bu adres kapsamında sunulmaktadır. Aklınıza gelen tüm marka ve modellere sadece dakikalar içerisinde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Aynı zamanda kısa süre içerisinde kapınıza kadar gelen bir hizmet yine bu doğru adresin sunmuş olduğu hizmet kapsamında mümkün olmaktadır. Bu profesyonel hizmette aynı zamanda en uygun elektronik sigara fiyatları kapsamında ulaşmanız ayrıca mümkün olmaktadır. Alanında hizmet sunan tüm elektronik sigara firmalarının ürünlerini tek bir çatı altında ve yüzde yüz garantili olarak en uygun fiyatlar ile sahip olmak adına sizlere hizmet veren bu doğru adres kapsamında aynı zamanda kapınıza kadar gelen bir hizmete sahip olacaksınız. Bu kapsamda kısa süre içerisinde aradığınız ürünlere ulaşırken aynı zamanda talep etmeniz halinde birkaç güne elinizde olacak. Bu sayede en yakın zamanda sigarayı bırakma işlemine başlayarak kaliteli elektronik sigara modelleri ile muhteşem bir deneyime kavuşacaksınız. Üstelik bu anlamda yapmanız gereken tek işlem ise elektroniksigaralikitci.com adresini ziyaret etmek kadar kolay bir işlem olacaktır. Daha sonrası zaten kapınıza kadar gelen bir hizmet ile sizlerin memnuniyeti açısından önemli bir boyut kazanacaktır. Tüm Elektronik Sigara Yedek Parça Ürünleri Bu Adreste! Elektronik sigara alanında en kapsamlı ve profesyonel hizmeti sunmakta olan bu doğru adres aynı zamanda yedek parçaları alanında da sizler için doğru bir adresi temsil etmektedir. Tüm marka ve modelleri tek bir çatı altında toplayarak sizler için sanal bir ortamda tam anlamı ile bir alışveriş dünyası oluşturmuş olan elektroniksigaralikitci.com kapsamında sizlerde tüm aradığınız elektronik sigara ve yedek parçalarına erişim sağlayabileceksiniz. Bu kapsamda elektronik sigara yedek parçaları alanında da garantili olarak en uygun fiyat seçeneklerine kolaylıkla erişim sağlayacaksınız. Üstelik yine bu kaliteli anlayıştan kapınıza kadar gelen bir hizmet sayesinde sahip olacaksınız. İnsanların sigarayı kolay bir şekilde ve sağlıklı olarak bırakması ve bu eylemi daha sağlıklı ve keyifli bir hale getirmesi anlamında önemli bir konuyu teşkil eden firmamız kapsamında sizlerde kısa süre içerisinde bu doğru hizmetten yararlanacaksınız. Üstelik bu anlamda yapmanız gereken ise sadece iletişime geçmek kadar kolay bir eylem olacaktır. Tüm marka ve modellere ait olan elektronik sigara yedek parça ürünlerine sahip olmanız yine elektroniksigaralikitci.com kapsamında mümkün olmaktadır. Bu ürünlere kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda en uygun fiyat garantisi ile temin etmeniz ayrıca mümkün olmaktadır. Bu kapsamda yapmanız gereken tek işlem alanında en doğru ve profesyonel hizmeti sunan elektroniksigaralikitci.com adresini ziyaret etmek kadar kolay bir işlem olacaktır. Online Elektronik Sigara Satışında Doğru Adres! Kısa süre içerisinde sigarayı bırakmak adına en doğru elektronik sigara modelini seçmeniz ve sahip olmanız gerekmektedir. Bu anlamda sizlerin doğru bir adresten elektronik sigara cihazlarını temin etmeniz önemli bir konu olmaktadır. İşte bu kapsamda yapmanız gereken işlem bu doğru adresi ziyaret etmek kadar kolay olmaktadır. Çünkü sizler için kullanışlı bir tasarımı internet sitesinde sunan bu doğru adres ile aradığınız modele kolaylıkla ulaşacaksınız. Aynı zamanda güvenli ödeme sistemine sahip olan bir uygulamaya sahip olan bu adres ile kısa süre içerisinde aradığınız modele sahip olma şansına ayrıca sahip olacaksınız.

  İnternet teknolojisinin sunmuş olduğu en kapsamlı olanaklardan birisi olan online alışveriş sayesinde sadece arkanıza yaslanarak dilediğiniz ürünleri dakikalar içerisinde karşınızda görmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yorulma ya da sıkılma gibi bir dert bu anlamda yine olmamaktadır. İşte bu durumun avantajlarını elektronik sigara sektöründe sizler için sunmakta olan bu doğru adres kapsamında sizlerde aradığınız elektronik sigara modellerini kısa bir süre içerisinde önünüzde bulacaksınız. Daha sonra özellik ve fiyat bakımından sizler için uygun olan modelleri kolaylıkla tespit edeceksiniz. Tespit ettiğiniz modeller için bir fiyat araştırması yapacak ve elbette en uygun satış gerçekleştiren elektroniksigaralikitci.com adresi karşınıza çıkacak. Daha sonra güveli ödeme sisteminden kısa süre içerisinde dilediğiniz ürünü satın alacaksınız. Satın aldığınız ürün ise bu doğru adres kapsamında kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar gelen bir hizmet ile sizlere sunulacaktır. Aradığınız Tüm Elektronik Sigara Likit Markaları Bu Adreste Elektronik sigara modelinin en avantajlı yanı sağlıklı bir sigara deneyimini insanlar için sunması olmaktadır. Bu kapsamda özellikle normal sigaralarda ortaya çıkan duman elektronik sigara modelleri için söz konusu olmamaktadır. Elektronik sigara modellerinde kullanılan likitler sayesinde ortaya duman yerine bir buhar çıkmaktadır. Bu buhar likitlerin aromasına göre elektronik sigara kullanıcısına farklı bir tada sahip bir deneyim sunmaktadır. Bu kapsamda elektronik sigara için en önemli ürünlerden birisi de likitler olmaktadır. Kaliteli ve zevk anlamında büyük bir etkiye sahip olan bir elektronik sigara deneyimi yaşamak adına en önemli konulardan olan elektronik sigara likitlerini doğru tercihler ile satın almak önemli olmaktadır. Bu kapsamda doğru bir adresten bu ürünlerin temin edilmesi oldukça öneme sahip olan bir konu olmaktadır. İşte bu anlamda da sizler için kaliteli elektronik sigara likitleri elektroniksigaralikitci.com firması bünyesinde sunulmaktadır. Elektronik sigara sektöründe isim yapmış firmalara ait olan likit markaları ile kaliteli bir deneyim yaşamak kaçınılmaz olacaktır. Özellikle insanların damak tatlarına uygun olan likit aromaları ile sizler için oldukça lezzetli bir deneyim yine bu doğru adres kapsamında sunulmaktadır. Bu anlamda sizlerde gerek cebinize uygun gerekse damak tadınıza uygun tüm elektronik sigara likit modellerine bu kapsamda kolaylıkla ulaşım sağlayacaksınız. En Uygun Elektronik Sigara Likit Fiyatları Bu Adreste! Kaliteli ve zevkli bir elektronik sigara deneyiminde önemli bir yere sahip olan likitlerin doğru bir adresten seçilmesi birçok önemli avantaj sağlamaktadır. Bu kapsamda özellikle gelişmiş olan elektronik sigara sektöründe birçok sahte ürün ortaya çıkabilmektedir. İşte bu durumda güvenilir bir hizmet sunan adres ile iş yapılması önemli olacaktır. Elektronik sigara, likit ve yedek parçaları alanında güvenin doğru adres elektroniksigaralikitci.com adresi olmaktadır. Bu doğru adresi sizlerde ziyaret ederek alanında en uygun elektronik sigara fiyatları ve likit fiyatlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kapınıza kadar gelen bir hizmete bu kapsamda yine kolaylıkla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. En Uygun Fiyata Mod Setler Bu Adreste Sizlerle! Elektronik sigara anlamında ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir çatı altına getiren mod set fırsatları yine elektroniksigaralikitci.com hizmetinin kalitesi kapsamında sizler için sunulmaktadır. Bu anlamda sizler bu doğru adresi ziyaret edebilir ve onlarca çeşide sahip olan ve her modeli kapsayan mod setler seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda elektronik sigara cihazları ve yedek parçaları gibi ürünler için en doğru hizmete kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Her modele ait olan elektronik sigara modelleri ve yedek parçalarını tek bir çatı altına toplamış olan bu doğru adres kapsamında sizlerde sigara bırakma eyleminizi oldukça zevkli ve seveceğiniz bir hale getireceksiniz. Sağlığınız açısından oldukça avantajlı bir şekilde sizlere olanak sağlayan elektronik sigaranın doğru bir adresten temin edilmesi ile birçok avantaja sahip olmak mümkün olmaktadır. Bu kapsamda sizler için en avantajlı fiyat ve hizmet seçenekleri elektroniksigaralikitci.com adresinden sağlanmaktadır. Üstelik kapınıza kadar gelen bir servis anlayışı ile sadece sizlerin memnuniyeti bu adres kapsamında misyon olarak benimsenmiştir. Sizler elektronik sigara alanında kalitesi ve uygun fiyatları ile isim yapmış olan elektroniksigaralikitci.com adresini tercih ederek çok doğru bir hizmete sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bu kapsamda sizlerin tek yapması gereken bu doğru adres ile iletişim kurmak ve arkanıza yaslanarak kapınıza kadar gelen bir hizmete sahip olmak kadar kolay olacaktır.
   
  Son düzenleme: 12 Mayıs 2019
 5. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  E-SİGARA NEDİR?
  E-sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır
   
 6. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  E Sigara Nedir?
  Elektronik sigara, geleneksel sigaranın çok daha sağlıklı ve modern halidir. Sitemizde (elektroniksigaralikitci.com) satılan elektronik sigaraların tamamı güvenli ve kullanımı oldukça kolaydır. Elektronik sigaranızı sipariş ettikten sonra kolay bir şekilde kurulumu yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kullanımda elektronik sigara kalitesini ve ortaya sigara dumanından çok daha sağlıklı, hoş kokulu ve nikotin içeren bir buhar olduğunu fark edeceksiniz. Elektronik sigara, sigara ve geleneksel tütün ürünlerinden %95 oranında daha az zararlıdır. Değerli müşterilerimizin dikkatine; (100 TL Üzeri Kargo Ücretsizdir)

  E Sigara İle Sigarayı Bırakmak Mümkün Mü?
  Elektronik sigara, sigarayı bırakma sürecinizi keyifli ve kolay bir hale getirir. Bu ürünler sigaranın yerini alırlar ve sigarayı bırakmak konusundaki süreci çok daha kolay bir hale getirirler. Sigaradan farklı olarak e-sigara gerisinde kötü koku ve çevreyi kirleten izmarit bırakmaz. Elektronik sigara modelleri size nikotinli ve damak tadınıza uygun aromalı buhar sağlarlar ve buhar, sigara dumanından farklıdır. Zararlı kimyasal içermemesine ek olarak e-sigara zaten duman değil buhar üretir.

  E Sigara Sağlığa Zararlı Mı?
  Elektronik sigara, geleneksel sigaraya oranla çok daha az zararlıdır. Elektronik sigaraların toksin ve zehirli kimyasallardan arınmış nikotin buharı tüketmenizi sağladığı da yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konmuş ve sigaradan %90 oranında daha az zararlı olduğu görülmüştür. Hatta bir sigara ile karşılaştırıldığında e-sigara da sigaranın birçok zararının olmadığı dahi söylenebilir. Avrupa’da bir çok klinik sigara bıraktırma seanslarında e-sigara kullanmaktadır.

  E Sigara Güvenilir Mi?
  Elektronik sigaranın sahip olduğu batarya çok güçlü olup cep telefonları ile benzer özelliktedir. Peki, bu ne anlam ifade etmektedir? Kullanım açısından sağlığa ciddi zararları bulunmasa da patlama kaynaklı cihaz kullanıcılarının maruz kaldığı etkiler haberlere konu olmuştur. Sitemizde satılan cihazların tamamı Orijinal Cihaz olup bu riskler bulunmamaktadır. Likit de dahil olmak üzere tüm ürünlerin orijinal tedarik edilmesine ve doğru şarj uygulamasına dikkat edilmesi halinde cihaz kullanımı sırasında sizi herhangi bir risk beklememektedir. E Sigara Satıcısı: Buhar Adam
   
 7. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  En iyi salt likit önerisi 2019 premium salt likitler;
  1-) Eliquid France Supreme Salt Likit, İçeriğinde Tütün, Hindistan Cevizi, Kurabiye ve Vanilya aromaları bulunan Salt Nic. tuzları ile üretilen içimi son derece kaliteli e likit sıvısı Eliquid France markasının en çok tercih edilen DL ve MTL içimde ayrı ayrı likiti bulunan popüler bir likittir. Eliquid France Supreme Salt Likit 30ml unicorn çocuk koruma kapaklı şişesinde 30 ve 50mg nikotin seçenekleri ile satılır. VG-PG oranı %50-%50'dir.

  [​IMG]

  2-) Elysian Salts Skadi Salt Likit, İçeriğinde meyveli gevrek tatları bulunan e likit sıvısı Salt Nic tuzları ile üretilmiş VG/PG Oranı: % 40 PG, % 60 VG oranına sahip Premium Salt Likittir. Elysian Skadi Salt likit amerikan menşeylidir ve 24mg, 48mg nikotin seçenekleri ile satılır.

  [​IMG]

  3-) Nasty Salt Reborn Silver Blend Salt Likit, İçeriğinde Krema, Vanilya ve Tütün aromaları bulunan Salt likit NASTY SALTS REBORN serisinde en çok tercih edilen pod sistem elektronik sigara likitidir. Premium e likit sıvısı Nasty Salt Reborn Silver Blend 50VG - 50 PG oranına sahiptir ve 35mg ile 50mg nikotin seçenekleri ile satılır.

  [​IMG]

  4-) Dinner Lady Lemon Tart Salt Likit, Özellikle tatlı aromalı likitlerden hoşlananların ilk tercihleri arasında yer alması gereken premium kalitedeki Dinner Lady Lemon Tart Salt Likit içeriğinde Limon, Börek, Meringue aromaları bulunmaktadır. %50VG %50 PG oranına sahip Lemon Tart Salt Likit Pod Sistem e sigara modelleri ile kullanımda coil ömrünün de daha uzun süre gitmesini sağlar.

  [​IMG]

  5-) Duralex Gold Tobacco Salt Likit, Yerli bir salt likit olan Duralex markasının Tütünlü salt Nic e likit sıvısı içeriğinde Türk tütünü içim deneyimini birebir sunan aromalar bulunur ve içim kalitesi çok iyidir. Premium likitlere göre fiyatı oldukça uygun olan bir seçenek olarak ilk tavsiye edilebilecek uzuc salt likit önersi olarak Duralex Gold Tobacco deneyebilirsiniz.

  [​IMG]
   
 8. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

Bu Sayfayı Paylaş