1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

GeekVape Zeus X RTA Atomizer

'RTA Atomizerler' forumunda Yönetici tarafından 31 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

GeekVape Zeus X RTA Atomizer
    Zeus X RTA, GeekVape markasının Zeus serisi RTA tank modellerinin en yeni sürümü Zeus X RTA tek ve çift sarıma uygun üretici tarafından sızdırmazlık garantisi ile satılan bir atomizerdir. 4.5ml likit kapasitesi bulunan atomizer gelişmiş hava kanalları iç hava akışı sistemi ile e-likit sıvısını en iyi lezzet ve buhar performansı ile sunar.
    Belirgin Özellikleri:
    Üst taraf hava delikleri ve baştan sona hava akımı tasarımı
    Postless bina güvertesi, kesme ve düzeltmeyi kolaylaştırır
    Çıkarılabilir iç hava akımı haznesi ile temizliği uygun
    4.5ml meyve suyu kapasitesi size bolca eğlence sunar

Kutu İçeriği:
    1 ZEUS X 25mm RTA
    1 * 810 Delrin Geniş Damlama Damla Ucu
    1 * 510 Damla Ucu Adaptörü
    1 * Yedek Cam Tüp
    1 * Allen Anahtarı
    1 * Önceden Yapılmış Clapton Bobinleri
    1 * Pamuk Fitil Seti
    1 * Kullanım Kılavuzu

2. Yönetici

Geekvape Zeus X Atomizer İncelemesi
    Zeus X, Geekvape'in en son çift bobinli üst hava akışlı yeniden yapılandırılabilir tank atomizörüdür . Bu, orijinal Zeus, Zeus Dual ve Themis RTA'dan sonra şirketin ürettiği dördüncü üst hava akımı RTA'dır. Üstten hava akışına sahip çift bobinli RTA'lar bir tür niş, ancak Geekvape bu tip atomlaştırıcılar için bir gelenek oluşturdu ve hem Zeus Dual hem de Themis sağlam performans sergiledi. Tanrıların kralı olarak adlandırılan RTA'nın, üst hava akımı RTA'larının taçını talep etmeye yeteriğinin olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Geekvape, çok sayıda Aspire Quad Flex Survival kit kutusunu hatırlatan yorumcu baskısı için harika bir paketleme hazırladı. MyVpro bu yazıyı ABD’deki genel yayın editörümüze gönderdi, ancak benim için gelmesini beklemek istemedim ve Zeus çizgisi Yunanistan’da çok popüler oldu, çok geçmeden yerel bir Vape dükkanından almayı başardım. serbest bırakıldı. Jeremy, meraklı eleştirmeninin kabinesinin sayısını koruyacak ve ben de halka açık olan standart baskısını gözden geçireceğim.

Zeus X RTA'yı indirimli fiyata Elektronik Sigara Likitci ve Buhar Adam'da bulabilirsiniz.

Renkler: Mavi, tunç, gökkuşağı, paslanmaz çelik, kırmızı ve siyah, siyah

Fiyat: 32,95 ABD doları ( elektroniksigaralikitci.com'da )

Kit İçeriği
    Özellikler
    Kalite ve tasarım oluşturmak
    Geekvape Zeus X RTA incelemesi
    Zeus X’in talaşlı imalat ve yapı kalitesi pano üzerinde etkileyicidir. Depo tabanda 25 mm, kabarcıklı camda 29 mm'dir. Kabarcıklı cam ile 4.5 mL'ye ve bu RTA'lar için ortalama olan düz camla 3.5 mL'ye sığar. Zeus'un yüzü hala orada ve hoşunuza gidip gitmediğinizden bağımsız olarak, onun detayları etkileyici. Dişler pürüzsüzdür ve hava akımı kontrol halkası kolayca hareket etmek için tek başına yeterli direnç gösterir. Burada süslü bir doldurma mekanizması yoktur, doldurma için üst kısmı çıkarmak için çeyrek tur. Doldurma delikleri biraz küçüktür, ancak hiçbir şekilde çok küçük değildir ve işi halledecektir.

Tank Goon tarzı 810 damlama uçlarıyla uyumludur, ancak O-ringli 810'lar üzerinde iyi çalışır. Zeus X'in kutudan çıkan damla ucu, Yarım Ay güdük damlacığı uçlarına çok benziyor. Bazı insanlar için bir aleyhte olabilir, çok kısa, ama gerçekten bu damla ucu tarzı seviyorum. Olumsuz tarafı, onu çıkarmak çok zor ve çıkarmak için bir araç kullanmak zorunda kaldım. Kutuda biraz daha uzun bir Ultem ucu ve ayrıca bir 510 adaptör var.

Aksesuarlar hakkında konuşurken, Geekvape'in birçoğunu pakete dahil etmesi hoşuma gitti. İki damla ucu ve 510 adaptörün dışında, iki nikromik üçlü çekirdekli Clapton bobin, iki ayakkabı bağı pamuk şeridi, düz bir cam, standart aletler, sekiz yedek güverte vidası ve bir O-ring bolluğu elde edersiniz. Bu da beni bir sonraki noktaya getiriyor: Burada bulduğum tek dezavantajlar, O-halkalarıyla ilgili. Camı yerine sabitleyen iki O halkası biraz gevşektir ve özellikle dibi, camı çıkarırken kolayca düşebilir veya atomizeri bir araya getirirken tankın içinde kendini sıkabilir. Benimki de biraz kutunun dışında yıpranmış oldu. Bunun dışında mükemmel yapı kalitesi.

Hava akımı
    Hava akımı sistemi çok akıllı bir baca içi baca mekanizması kullanır. İç baca alt kısımda, yapı güvertesindeki iki çentiğe uyan ve atomizeri birbirine vidalarken yerinde kalan iki küçük oyuğa sahiptir. Üst kısmına yerleştirilmiş küçük bir O-ring kullanımı ile dış bacaya bağlanır. O-ring biraz fazla ince (bu O-ringler, size söylüyorum!) Ve atomizeri desteyi açığa çıkarmak için açarken içteki baca düşebilir. Çok da önemli değil, ancak Zeus X'in üst kısmını alttan sökerken baş aşağı çevirerek güvenli olmasını öneriyorum.

Bacadaki üst delikler havayı bobinlerin üst kısmına belli bir açıyla yönlendirir ve yan delikler yanlarına vurur. Bunun türbülans ve istediğimden biraz daha fazla kısıtlama yaratabileceğinden korktum, ancak hava akımı pürüzsüz ve tamamen açık olduğunda havadar olabiliyor. Aslında, Zeus Dual'den çok daha yumuşak ve biraz daha havadar.

Güverte inşa
    Güverte ile ilgili süper yenilikçi bir şey yok, ancak kesinlikle hem orijinal Zeus hem de Zeus Dual yapım platformları için bir yükseltmedir. Ölü Tavşanlar serisinin yapıcı güvertelerini hatırlatıyor, görünüşe göre çok değil, esasen üstteki yükleme direkleri ve fitillerin fitil yuvalarına ulaşmak için uzun olması gerektiğinden dolayı. Bobinlerinizi uzatmak için de alan vardır, bu her zaman iyi bir şeydir.

Büyük egzotik bobinler için o kadar fazla alan yok ve ayrıca inşa ederken iç bacaya dikkat etmeniz gerekiyor. Baca, binanızın alanını daha da kısıtlayan, içinde küçük bir girinti ile birlikte gelir. İkili yapı için 3 mm çaplı bobinlere gitmenizi öneririm - 3,5 mm'ye kadar gidebilirsiniz ancak bunun üzerinde herhangi bir şey olabilir ve atomizerin kısa devre riskini taşıyabilirsiniz.

Rulo montajı ve fitillemesi
    Bobin montajı Zeus X'te oldukça dümdüz. Bobinlerinizin bacaklarını kesin, parmaklarınızı destenin üzerinde tutun ve düz vidalarla yerine sabitleyin. Hava akımı deliklerine daha yakın olacak şekilde onları bobin kancanızla yukarıya doğru çekin. Aralarında biraz mesafe bıraktığınızdan emin olun ancak güvertenin ortasından uzak durmamaya dikkat edin, aksi halde bobinleriniz bacaya dokunabilir. İlk birkaç inşaat için, gerekirse bobinleri fitillemeden ve ayarlamadan önce baca denemeyi öneririm.

Esneklik, orijinal Zeus ve Zeus İkili'ninkinden çok daha bağışlayıcıdır. Burada konuşacak pek bir şey yok: 3 mm'lik çift bobin yapısı için pamuğunuzu hafifçe tarayın (2,5 mm'lik çift bobin kullanıyorsanız daha az ve daha büyük tek bobin kullanıyorsanız daha az), fitil uçlarınızı zorlamadan yuvaların içine yerleştirin onları içeri ve bitirdiniz. Güverte ve RTA'nın dibi arasındaki mesafeden dolayı fitillerinizin normalden biraz daha uzun olması gerektiğini fark edeceksiniz. Bunun dışında, fitilinizin yarıkların içine birkaç milimetre taktığından ve tüyleri kabartırken çok fazla pamuk bırakmadığınızdan emin olun. Zeus X, üstteki hava akımı nedeniyle sızdırmaz, ancak sıvı çok hızlı akarsa, güverteye su basabilirsiniz.

performans
    Zeus X üzerinde iki adet çift bobin inşa ettim, birkaç tane 24 ayar nikrom tel bobin ve üç çekirdekli kaynaşık Claptonları denedim. Ben de etli yabancı bir bobin kullanarak 4 mm tek bobin yapı denedim.

Çift bobinli konfigürasyonda, kaynaşmış Claptonlarla en iyi sonuçları aldım ve adil bir farkla oldu. 24 ayar nikrom bobinleri iyiydi, ancak beklendiği gibi, Claptons çok daha fazla lezzet ve buhar üretti. Aslında, lezzet o kadar iyiydi ki bu fiyat aralığında pek çok alt hava akımı RTA'sını paraları için kullandı. Çift bobinli üst hava akımı RTA'ları ile karşılaştırarak, Zeus X kendi liginde. Çıktığım lezzet, Zeus Dual ve Themis ile birlikte Dead Rabbit RTA'dan çok daha iyiydi. Aynı zamanda, tipik üst hava akımı RTA'nızdan daha az gürültülüdür. Hava, yukarıdan güverteye çıkan ve sonra tekrar yükselen hava nedeniyle biraz gürültülü, ama can sıkıcı değil ve hiçbir şekilde çalkantılı bir RTA demezdim.

Tek bobin modundaki performans şaşırtıcı değildi, ama özellikle Zeus X'in ağırlıklı olarak çift bobinli bir RTA olduğunu göz önünde bulundurarak beklediğimden çok daha iyi. İç bölme, 4 mm çaplı bobinin iyi lezzet üretmesi için bölmeyi yeterince kısıtlamak için iyi bir iş çıkardı, ancak daha gürültülü bir vape pahasına geldi. Bobinimi biraz hareket ettirirsem, bir kısmını düzeltebileceğimi hissediyorum, ancak bunun yerine çift bobinli bir yapıya dönmeye karar verdim. Zeus X, nadiren yapılan tek bobinli yapı için uygun, ancak peşinde olan buysa daha iyi atomerler var.

Artılar ve eksiler
    Sağlam yapı kalitesi
    İyi görünüyor
    Sızdırmaz
    Oluşturması ve fitili kolaydır
    Akıllı baca içi baca hava akımı tasarımı
    Geniş ve pürüzsüz hava akımı
    Mükemmel lezzet
    Birçok aksesuar
    Faydalı tek bobin performansı
    Çoğu üstten hava akışlı RTA'dan daha az gürültülü
    Bazı O-ringler gevşek
    Yapı güvertesinde çığır açan hiçbir şey yok
    Ekstra bir mL kapasite isterdi

Bu RTA'dan çok etkilendim. Görünümünden başlayarak Zeus X, diğer tüm üst hava akışlı RTA'ları fiyat aralığında yeniyor. Bence bile yakın değil. Yapılması ve dokunması kolaydır, akıllı bir hava akımı sistemi kullanır ve bundan aldığım lezzet beklentilerimin ötesine geçti. O-ring'lerinde yaşadığım problemler ve yapı güvertesindeki özgünlüğün olmaması, bulabildiğim tek gerçek şeydi ve kesinlikle çift bobinli üst hava akışlı RTA'ların kralı unvanını ödeyecek kadar değildi. Bunlardan biri için pazarda iseniz, Zeus X'i şiddetle tavsiye edebilirim.

3. Yönetici

Elektronik sigara coil sarma için ihtiyacımız olan malzemeler: Zeus X RTA Sarımı için lazım olan malzemeler:
    • Tel
    • Küçük bir pense
    • Tornavida
    • Pamuk
    • Makas
    • Cımbız

4. Yönetici

Zeus X Siyah ve Silver renklerde elektronik sigara likitci'de %25 indirimde haftaya özel indirimi kaçırma kampanya stoklarla sınırlıdır.

Bu Sayfayı Paylaş