1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Hustler Juice Premium Likitler

'İthal Likit Tavsiyeleri' forumunda Yönetici tarafından 8 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Hustler Juice Premium Likitler
  Hustler Juice - Bold (Red) 60ml E Likit
  Hustler Juice Bold, Birincil lezzet olarak etli ve kokulu yoğun mango suyu ile harmanlanmış tropik meyvelerin karışımından oluşan iksir tadında koku ve tadın bir karışımı olan premium kalite FreeBase e likit sıvısıdır. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Bold 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle mango seven güvenli vapinge önem veren tüm elektronik sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının beğenisine sunulmuştur.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: BOLD ( RED )
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Mango ve Tropik meyveler
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya  Hustler Juice - BOSS 60ml E Likit
  Hustler Juice Boss, Limonlu tart tadını hiç bu kadar keskin bir lezzet patlaması ile denemediniz. Premium kalite Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Boss 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle Limonlu tart seven güvenli vape deneyimine önem veren tüm elektronik sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının beğenisine sunulmuştur.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: BOSS
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Limon ve Tart
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya  Hustler Juice - Cool 60ml E Likit
  Hustler Juice Cool, Mango suyuna yatırılmış Frenk üzümü limonatası ve üzerine serpilmiş hafif nane yaprakları karışımı olan premium kalite FreeBase e likit sıvısıdır. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Cool 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle mango karışımlı tatları seven güvenli vapinge önem veren tüm elektronik sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının beğenisine sunulmuştur.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: COOL
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Mango, Frenküzümü, Nane
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya  Hustler Juice - Cunning 60ml E Likit
  Hustler Juice Cunning, Strik meyvelerin karışımı tadında fresh bir lezzet narenciye tatları ve kokusu damağınıza yapışacak cinsten. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Cunning 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile narenciye tatları sevenlere tavsiye olunacak eşsiz bir lezzet patlaması.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: CUNNING
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Narenciye, Karışık meyveler
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya  Hustler Juice - Daring 60ml E Likit
  Hustler Juice Daring, Olgun ve tatlı siyah üzümlerin yoğun tadında koku ve tadın bir karışımı olan premium kalite FreeBase e likit sıvısıdır. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Daring 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle Üzüm seven güvenli vapinge önem veren tüm elektronik sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının beğenisine sunulmuştur.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: DARING
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Üzüm
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya  Hustler Juice - Feisty 60ml E Likit
  Hustler Juice Feisty, Tereyağ ile hazırlanmış muz ve kahveli kremalı pasta tadında olan premium kalite FreeBase e likit sıvısıdır. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Feisty 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle özel tart sevenlere tavsiye olunacak eşsiz bir lezzet patlaması.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: FEISTY
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Tart, Krema, Muz, Karamel ve Kahve
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya


  Hustler Juice - Smart 60ml E Likit
  Hustler Juice Smart, taze yeşil elmanın yoğun bala bulandırılması ve bunun keke dönüşümü ile elde edilen eşsiz lezzet karışımı olan premium kalite FreeBase e likit sıvısıdır. Malezya menşeli Hustler marka elektronik sigara likitleri %60VG - %40PG oranında tamamı gıda sınıfı ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Propilen glikol ve bitkisel gliserin USP Sınıfı malzemeleri yüksek teknolojili bir tesiste kalifiye mühendislerin yüzlerce lezzet içerisinden tüketici deneyimleri gözetilerek uzun süren emek ve kalite onayından sonra perakende satışa sunulmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Hustler Juice Smart 0, 3 ve 6mg nikotin seçenekleri ile özellikle tatlı meyveli tart seven güvenli vapinge önem veren tüm elektronik sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının beğenisine sunulmuştur.
  [​IMG]
  Likit Profili:
  Marka: Hustler Juice
  Ürün Adı: SMART
  Ürün Cinsi: Freebase e Likit
  Tatlar: Bal ve Tart, Elma
  VG/PG Oranı: %60VG - %40PG
  Nikotin Seçenekleri: 0mg, 3mg ve 6mg
  Ebat: 60ml
  Menşeyi: Malezya


   
 2. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  https://www.buharadam.net/smok-rpm40-kit
  SMOK RPM40 Kit 40W Pod Mod
  RPM40 Pod Sistem Kiti, Dahili 1500mAh pil gücüne sahip ayarlanabilir watt çıkış ayarlı (1 ile 40W arası) 4.5ml e likit kapasiteli kapsamlı ve gelişmiş özellikler barındıran hava akım ayarlı pod sistem başlangıç setidir. 0.96 TFT renkli ekran üzerinden puf sayısı zaman aralığı watt çıkış gücü, kullanılan mod, pil ve güç çıkışı gibi teknik bilgileri anlık takip edebileceğiniz pod mod üzerinde iki küçük artı eksi tuşu ile hem menü hemde bir çok ayarlamalarda kaydırma tuşu olarak ergonamik kullanıma sahiptir. DTL ve MTL içim için çeşitli seçenekler sunan RPM serisi coiller ve Smok Nord serisi coilleri RPM40 model pod sistemde kullanılması hem çeşitlilik hemde fiyat bakımından rahatlık ve çeşitlik sunar. Yüksek güvenlik, donanım ve gelişmiş özellikleri barındıran Smok RPM40 Pod Sistem başlangıç seti en ucuz fiyata hemen satın al.
   

Bu Sayfayı Paylaş