1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Kangertech Markası Hakkında Bilgi

'Kangertech Elektronik Sigara Model İncelemeleri' forumunda Yönetici tarafından 6 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Kangertech Markası Hakkında Bilgi
  İster deneyimli bir vaper ol, ister ilk adımı at, KangerTech'i duymuş olmalısın. Vaping sahnesindeki en büyük isimlerden biri olan bu Çinli şirket, popüler Protank, Evod ve Subtank clearomizers serisinin yanı sıra çeşitli mod ve başlangıç kitlerini üretti. Bir Kanger ürününü şahsen denemediyseniz, kesinlikle onlarla başkalarını görmüş olacaksınız.

  Kangertech'in tarihçesi
  Kangertech Üretim HattıKangertech Üretim Hattı
  Kangertech, Guangdong Eyaleti, Çin'in en zengin şehirlerinden biri olan Shenzhen'de bulunmaktadır. 2007 yılında Danny Zhu ve Li Di Lin tarafından kurulan 2013'te, günde yüz binlerce vaping ürünü üreten 3.000'in üzerinde çalışanı vardı.

  İlk yüksek profilli Kanger ürünü, 2013'te piyasaya sürülen Protank'dı. Bu, cigaliklerden ve cartomizerlerden yeniden doldurulabilir tank tabanlı sistemlere doğru kaymada önemli bir faktördü. Kanger'in kendi T2 ve MT3 clearomizer'leri de dahil olmak üzere diğer tanklar, önceden tarih vermesine rağmen, Protank şık, sağlam tasarımı ve verimli değiştirilebilir bobinleri sayesinde dünya çapında bir başarıya ulaştı. Plastik yerine cam kullanımı çığır açıcıydı, tarçın ve anason gibi 'tank krakeri' e-suyunun güvenli bir şekilde buharlaşmasını sağladı. Bu popüler marka adına dayanan Protank, vaping teknolojisindeki en son yenilikleri içerecek şekilde düzenli olarak güncellenen son derece başarılı bir tank yelpazesi haline geldi.

  Tidbit: Şirketin konumuna rağmen, 'kanger' kelimesi aslında Hindistan kökenli. Kıyafetin altında, ılık tutmak için kullanılan sıcak közlerle dolu bir tencerenin Kashmiri adıdır. Birçok modern mod yüksek miktarda ısı üretirken, bunları soğuk havalarda bir ısı kaynağı olarak kullanmanız önerilmez!

  Kangertech ürünlerinin ünü
  Kangertech ShowroomKangertech Showroom
  Kangertech tankları hem yeni başlayanlar hem de hem ekonomik hem de kullanımı kolay olduğu için özellikle iyi. Genellikle üst düzey modellerin çan ve ıslıklarından yoksun olsalar da meraklı yeni kağıtlar için mükemmel bir başlangıç noktasıdırlar.

  Protank clearomizer ile birlikte, bir başka önemli gelişme de ohm altı vaping için tasarlanan ilk tanklardan biri olan Subtank oldu. Bu 2014 yılında ortaya çıktı ve ohm-vaping ile ilgilenen, ancak BKAlar, fitil ve bobin yapımı fikrinden vazgeçen tüketicilere hitap etti. Bunu kısa bir süre sonra hem küçük hem de daha verimli tasarımlar sunan Subtank Mini ve Subtank Nano takip etti. Subtank Mini, orijinal Subtank'ın büyük bir kısmı olmadan güçlü bir nefes almak isteyen bebek bezleriyle özellikle popüler oldu.

  'Made in China' vaping ekipmanlarına gelince alarm zilleri üretebilirken, Kanger ürünlerinin önemli bir satış noktası güvenlik konusuna odaklanmak. Nitekim, kurucu Danny Zhu, 2014 yılında New York Times ile konuştu ve Çinli üreticilerinin düşük kalite kontrolündeki endişelerini dile getirdi. “Burada 10 veya 20 kişiyle çok sayıda küçük atölye var ve kullandıkları malzeme için kalite kontrol veya güvenlik sertifikaları yok. Ürünlerinin bir kısmı boya tabakası ile kaplanmıştır. Bu sağlıksız."

  Ancak, yol boyunca bazı yanlış adımlar var. Ve kime sorduğunuza bağlı olarak, “bazıları” “çok” olabilir. Kanger'ın ilk tanklarından birkaçında sızıntıya yol açan üretim hataları vardı (KangerTech bu sorunu gidermek için çabucak hareket etse de). Benzer şekilde, görünüşe göre kalitesiz O-halkaları nedeniyle orijinal Subtank sızıntı suyunun sayısız raporları vardı. Bununla birlikte, halefi Subtank Mini'de çok daha az sızıntı sorunu vardı. Kanger Dripbox, squonking için uygun bir ödeme olarak övülmekle birlikte, KangerTech'in premium ürünlerinden biri değil, oldukça karmaşık bir üründür.

  Kangertech'in endüstri üzerindeki etkisi
  Kangertech OfisiKangertech Ofisi
  KangerTech, vaping kitlerinin en büyük canavarlarından biridir, ama neden? Bunun birkaç nedeni var. Çin merkezli olduklarından, üretim maliyetleri Amerikan veya Avrupa ülkelerinden çok daha düşüktür ve bu da daha ucuz ürünlerle sonuçlanır. Bunun güvenlik endişelerine yol açabileceğinin farkında olmak, web sitelerinde müşterilerini güvence altına almak için tasarlanmış belirgin bir ifadedir. “KangerTech ürünleri CE, RoHS ve sertifikalardan geçmeli ve uluslararası çevre yönetim sisteminin sıkı ISO 14000 standartlarını karşılamalıdır.”

  Yüzeysel bir düzeyde, Kanger ürünleri, kullanımı kolay ve yepyeni kullanıcılar için bile yeterince basit, temiz, pürüzsüz tasarım özellikleriyle mükemmel görünüyor. Bazı modlar minyatür bir uzay mekiğine benzerken, KangerTech modları ve tankları yetersiz görünmeksizin işlevleri minimumda tutar.

  Fakat bundan daha fazlası, KangerTech inovasyonu ve pazara adapte olması hızlı. Doldurma tankı sistemleri popüler hale geldiğinde Kanger, bunu Subtank Mini'ye hızlıca dahil etti. Açıkça eleştiriyi dinlerler ve sonraki her ürün sonda bir gelişmedir. Örneğin, orijinal alt-ohm bobinleri kutulu bir şekle sahipti, ancak bunlar artık daha kompakt bir tasarım lehine, artık aynı kalitede vape tutarken tankta daha fazla meyve suyu elde etmek için aşamalı hale getirildi. Dripbox, bir squonker için hayal kırıklığı yaratan bir girişim olsa da, farklı bir vaping şekli denemek için uygun bir yol olduğunu kanıtladı.

  Galeri: Kangertech'in İçinde
  Kangertech ShowroomKangertech Üretim HattıKangertech Fabrikası / OfisKangertech OfisiKangertech Ürün Montajı / PaketlemeKangertech Ürün TestiKangertech Üretim HattıKangertech

  Kangertech: Son düşünceler
  Her halükarda, Kangertech vape endüstrisinde bir dayanak noktasıdır. Endüstrinin durumu ne olursa olsun ilgili olmayı başardılar. Kangertech'in, sigarayı bırakmak isteyenler veya vapinglerinde ilerlemek isteyenlere büyük yarar sağlayacak ürünleri piyasaya sürmeye devam edeceğini varsaymak güvenlidir.
   

Bu Sayfayı Paylaş