1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

MTL Nedir?

'Nedir? Bölümü E Sigara Tanımları' forumunda Yönetici tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  MTL İçim Nedir?
  Ağızdan akciğere ve doğrudan akciğer soluma terimlerini duyduysanız ve bunun ne anlama geldiğini ve farklılıkların ne olduğunu merak ettiyseniz, işte iki farklı vaping stiline genel bir bakış.

  Akciğer solumaya ağız nedir
  Ağızdan akciğere solumak veya ağızdan vurmak veya MTL, geleneksel sigara içenlerin her zaman içtikleri yoldur.

  Kavramı basit, sigara içen, ağzını akciğer tekniğine kullanan, ağzına buhar solumakta ve ardından akciğerlerine soluyor.

  Bu MTL geleneksel sigaraları teneffüs etme yöntemi, filtrenin dumanı çekmek için daha fazla bir çekme işlemine ihtiyaç duyması nedeniyledir ve sigara tiryakisi çekme baskısını sürdürürken, dumanları ciğerlerine teneffüs etmeden önce ağızlarında tutmaları gerekir.

  Elektronik sigara üzerine çizim yapılırken basınç derecesi hava akışını ayarlayarak değiştirilebilir ve vape için çok fazla baskı gerekmemekle birlikte, basıncı artırmak için hava akımları ayarlanabilir ve buharlaştırmada kullanılan yöntem aynı kalır.

  Doğrudan akciğer soluma nedir
  Doğrudan akciğer tekniği, kullanıcı tercihleri ve yeni ekipman, özellikle de daha fazla buhar üretebilen alt Ohm cihazları ile ilgili olarak buharlaşmanın evriminin bir parçasıdır.

  Büyük buhar bulutları oluşturmak isteyen kullanıcıların daha fazla buhar oluşturmak için daha fazla hava akışına izin vermesi gerekir ve ağız teneffüsünün daha gevşek bir hava akımı ile yapılması daha zordur, çünkü bu buharı ağzınızda ve bu nedenle olarak bilinen tüm kullanıcıları tutamazsınız. bulut takipçileri, vurulmaları için doğrudan akciğer soluma tercih etmeye başladı.

  Cihazlardaki ve kurulumlardaki fark
  Buhar yaratmanın en temel yönü, içindeki tank ve içindeki ısıtma bobini ve geleceğimiz sıvıdır.

  Hava akımı kontrolü olmayan tanklar ağızdan akciğere solumak için en iyisidir.

  Her iki yöntemde de hava akışlı tanklar kullanılabilir. Hava akışını oldukça kapalı tutun ve MTL için kullanın ya da açın ve havanın bobinin içinde ve çevresinde olmasına izin verin; siz de doğrudan akciğer solunumu için hazırlanıyorsunuz.

  Ağızdan akciğere soluma için sıvı
  Geleneksel ağızdan akciğer tekniğine, kullanıcının tercih ettiği nikotin kuvvetinde standart bir e-sıvı gerekir. Standart olarak, yani,% 50'den fazla VG'ye sahip olmayan bir sıvıyı kastediyoruz, çünkü aksi halde çoğu zaman çok kalın olabilir ve ısıtma bobininin istediğinden daha hızlı şekilde tıkanmasına neden olabilir. % 50 VG, ortalama miktarda lezzet ve buhar verir.

  Eğer lezzet sizin için daha önemliyse, bulutlar sayesinde , cihazınızdan ve e-likit en iyi lezzetin nasıl elde edileceğine dair en iyi ipuçlarımız hakkında bir makalemiz de var .

  Doğrudan akciğer soluma için sıvı
  Doğrudan akciğer soluma, üretilmesi için daha fazla buhar gerektirir ve bu nedenle daha fazla miktarda VG gerektirir. Diyelim ki, sıvıdaki minimum % 60 VG içeriğinden herhangi bir şey, fakat genellikle% 80-85 VG'ye kadar olan herhangi bir şey.

  Doğrudan akciğer kapları genellikle altı Ohm ısıtma bobinleri kullanır (1Ω'den daha düşük dirençle), bu da daha hızlı ısındığı anlamına gelir ve bu nedenle nikotin daha da sertleşir. Ohm altı (bulut kovalayan) vaping için ortalama nikotin, 3mg olmasına rağmen 6mg hala bazıları için uygun.

  VG ve PG ile ilgili makalemizi e-sıvı olarak bulabilirsiniz .

  Buhar veya lezzet
  Doğrudan akciğer soluma, aroma üzerinde buhar üretimini tercih edenler içindir, çünkü daha fazla buhar bulutu yapmak için bazı tatlardan vazgeçmeniz gerekir.

  Hangisi benim için
  Eğer vapingin tadı sizin için çok fazla bulut yapmaktan daha önemliyse, o zaman ağıza akciğer vapingi sizin için doğru seçimdir. Kendinizi bir bulut kovalayıcı yerine bir lezzet arayıcı olarak düşünün.

  Sonuçta ortaya çıkan isabet ile birlikte buhar kütleleri üretmek sizin tercihiniz ise, doğrudan akciğer soluma sizin için doğru seçimdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş