1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; www.elektroniksigaralikitci.com www.buharadam.net www.elektroniksigarailanlari.com www.likitpark.com www.vapeturko.com www.esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz www.taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! https://www.elektroniksigaralikitci.com/aspire-breeze-2-fiyat
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Natro Hosting'in Hizmeti Hakkında

'Karışık Firma Şikayetleri' forumunda Yönetici tarafından 21 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Administrator Site Yetkilisi

Natro Hosting'in Hizmeti Hakkında
    10 seneye yakındır Natro Hosting kullanan bir kullanıcı olarak çok az konuda destek taleplerime yardımcı olabilecek bir yaklaşım ile karşılaştım. Genel olarak yardım edileme eğili değilde genel sorunun cevaplarını google da bak bul gibi veya bizimle alakası yok gibi bir cevap alıyorum. Domain ve Hosting otomatik yenileme kredi kartı çekimleri de son gününde yapılmıyor takribi olarak domain ve hosting hizmet süreniz bitimine 10 gün kala kredi kartınızdan otomatik olarak ödeme çekiliyor. 10 tane sitem aktif 15 kadar domainim var ve hepsinin otomatik ödemesini geri çekicem zaten mail bilgilendirimi yapılıyor tavsiyem otomatik ödemelerinizi geri çekmeniz yönündedir.
    Bağzen gece saatlarinde verilen Ram ve network hızı düşürülüyor sanırım geceleri sabah saatlerine göre daha düşük hızlarda test sonuçları alıyorum kuzenime tavsiye etmiştim o da biraz inceleyip durumu bırak burayı demişti sadece tek sebebim onca siteyle uğraşmamak için başka firmalara şuanda bakmıyorum ama yakın zamanda bırakıcağım en kesin kararımdır. Domain ve hostin ücretleri diğer şirketlere göre baya bir pahalı bu da bariz bir durum bakalım az bir kafa rahalığını yakalayınca tamamen ayrılıcam natro dan kesinlikle tavsiye etmiyorum.

2. Yönetici

dandik ötesi aklı olan NATRO'ya bulaşmaz en kısa sürede bende kaçıcam buradan en pahalısı ve en dandiği emin olun

3. Yönetici

hizmetin sıfır olduğu bir firma taşımak için birisi yardım etsin ederi neyse vericem bukadar pis bir firma ile hayatım boyunca karşılaşmadım slm yazıyosun paketinizi yükseltin diyorlar lan kamıller en yuksek paketı kullanıyoruz zaten ne gerzek bir firmadın ben işin içinden çıkamadım sakın bulaşmayın nolcak 1 dolarlık domaini 5 dolara satarsan senının 365 gunu reklam yaparsın tabı cozmus ısı dolandırıcılıgın tillahı dönüyor. Natro hostinge bulaşmayın daha sonra kurtulamassınız

4. Yönetici

dolandırıcı hosting şirketi natro

5. Yönetici

Natro.com güvenilir mi ? Tabiki de hayır.
    İşini yapmayan sattığından düşük donanım kullanan dandik bir firmadır kendileri

6. Yönetici

nastro hosting sikayetvar da binlerce şikayeti olan kepaze bir firmadır.

Bu Sayfayı Paylaş