1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

OHM Nedir? Ohm Seçimi Yaparken Bilinmesi Gerekenler

'Nedir? Bölümü E Sigara Tanımları' forumunda Yönetici tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  OHM Nedir? Ohm Seçimi Yaparken Bilinmesi Gerekenler
  E-sigara tanklarının çoğunluğu (ayrıca clearomizer ve atomizer olarak da bilinir), değiştirilebilir bobinlere (bobin kafaları, atomizer kafaları ve brülörler vb. Olarak da bilinir) sahiptir.

  Coiller, depodaki sıvıyı ısıtan ısıtma elemanlarıdır ve bataryadaki güç ile ısıtılırlar.

  Genellikle, 1.8Ω, 0.5Ω, vs. gibi Ω veya Ohm dereceleri olarak ifade edeceğiniz farklı bir elektrik dirençleri seçeneğine sahiptirler.

  Derecelendirmelerin seçimi, kullanıcılara vaping deneyiminde ince ayar yapma izni verir.

  Ohm, elektrik direncinin bir ölçüsüdür, bir elektrik akımının ne kadar serbestçe hareket edip edemediğini gösterir. Serbestçe geçerse daha az direnç olur, serbestçe gidemezse daha fazla direnç olur.

  Borunun içinden geçen su ile aynı prensiptir, boruyu küçültürseniz, ancak daha büyük bir borunun içinden geçtiği kadar serbestçe hareket edemediği için direncin artmaya devam edeceği kadar su vardır.

  Isıtma hızını ve bobin kafasının ne kadar ısındığını, batarya voltajını (voltaj elektriksel basınçtır) ve bataryaya bağlı diğer parçaların Ohm derecesini belirleyen iki şey vardır.

  Aşağıda, nasıl baktığınıza bağlı olarak farklılıklarını, avantajlarını ve dezavantajlarını listeleyen iki benzer bobinin (daha düşük ve daha yüksek Ohm derecelendirmeli) genel bir rehberi bulunmaktadır.

  Düşük Ohm / Daha Yüksek Gerilim (örneğin 0.5Ω)
  - Daha fazla elektrik akımı (daha kolay hareket eder)

  - Bobin daha hızlı ısınır

  - Daha fazla buhar üretilir

  - Buhar daha sıcak

  - Lezzet yoğunlaştırılabilir ancak azaltılabilir (kullandığınız sıvıya bağlı olarak)

  - Pil daha çabuk boşalacak (şarj daha sık gerekli)

  - Kuru vuruşlar daha olasıdır

  - Pil ömrü düşebilir

  - Daha fazla e-sıvı kullanılır (yani daha fazla doldurma)

  Daha Yüksek Ohm / Düşük Gerilim (örneğin 1.8Ω)
  - Daha az elektrik akımı (daha az kolay yol alır)

  - Bobinde daha az ısı oluştu

  - Daha az buhar üretilir

  - Buhar daha soğuk

  - Lezzet yoğunlaşıyor olabilir, ancak azalabilir (kullandığınız sıvıya bağlı)

  - Pil gücü daha uzun dayanır (daha az çabuk boşalır, daha az şarj olur)

  - Kuru vuruşlar daha az olasıdır

  - Pil ömrü en üst düzeye çıkarıldı

  - Daha az e-sıvı kullanılır (bu nedenle daha az doldurma)

  Görebildiğiniz gibi, hangisine bakarsanız bakın ve ne yapmanız gerektiğinden hala emin değilseniz, kesin bir cevap olmadığını, sadece doğru veya yanlış bir seçim olmadığını unutmayın. Bunların çoğu kişisel tercih artı ekipman ve e-sıvıdaki farklılıklardan kaynaklanmaktadır.
   

Bu Sayfayı Paylaş