1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; SALTICA elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
  Duyuruyu Kapat
 2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
  Duyuruyu Kapat
 3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Premium Salt Likit Önerileri

'SALT Likit Tavsiyeleri' forumunda Yönetici tarafından 22 Mart 2019 tarihinde açılan konu

?

Sizce Hangi Premium Salt Likit En İyisi?

 1. Ruthless Grape Drank Salt Likit

  0 oy
  0.0%
 2. Elysian Artemis Salt Likit

  0 oy
  0.0%
 3. Dinner Lady Salt Likit Lemon Tart

  0 oy
  0.0%
 4. Saltica LESEATH SALT LİKİT

  0 oy
  0.0%
 5. NASTY JUICE SLOW BLOW SALT LİKİT

  1 oy
  100.0%
 6. SHOT Salt Likitler

  0 oy
  0.0%
 1. Yönetici

  Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

  Premium Salt Likit Önerileri
  Pod elektronik sigara modelleri ile kullanılmak üzere geliştirilmiş tuz bazlı nikotinden elde edilen ve yüksek nikotin oranlarında kimyasal nikotine oranla içim esnasında ve sonrasında boğazı acıtmayan ve yormayan Salt Nic. olarak da bilinen salt likit ürün markaları ve çeşitliliği her geçen gün artarak devam ediyor.
  Salt likitleri ev yap salt likit, genel ithal salt likitler ve premium salt likitler olarak 3'e ayıracak olursak en popüler ve kaliteli salt likitlere premium demek gerekecektir.
  Premium salt likitler, düşük watt çıkışlı ve bobin sarım direnci düşük buhar üretimi sağlayan genelden daha sıkı içim, ve boğaz vurumu yüksek pod atomizer başlık kartuşları ile ve MTL içim için üretilmiş atomizerler ile kullanılması önerilir. Kesinlikle Sub OHM yüksek buhar üretimi sağlayan nargile tipi esigara modelleri ile salt likit kullanmayınız.
  Bu kadar salt likit bilgisi yeterli sanırım şimdi gelelim elektronik sigara likitci, likit park, vape turko, buhar adam, elektronik sigara ilanları ve e sigara park satış sitelerimizde satışını yaptığımız premium salt likit çeşitleri ilk 5 önerimize.


  1-) NASTY JUICE SLOW BLOW SALT LİKİT / Satın Al
  Özellikleri:
  Marka: Nasty Juice
  Serisi: Nasty Juice Salt likit Sıvıları
  Ürün Adı: Slow Blow Salt Nic.
  İçeriğindeki Aromalar: Karışık Meyve, Tropikal Meyveler, Ananas, Narenciye ve Limon
  VG - PG Oranı : %50 VG - %50 PG
  Şişe Ebatı: 30ml
  Nikotin Seçenekleri : 35mg ve 50mg
  Menşeyi: Malezya

  --------
  2-) Saltica LESEATH SALT LİKİT / Satın Al
  Likit Profili:
  Marka: SALTICA
  Ürün İsmi: Leseath
  Aroma ve Tatlar: Karpuz, Kivi, Çilek ve buz karışımı tatları
  VG/PG: 50/50
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: İngiltere

  -----
  3-) Dinner Lady Salt Likit Lemon Tart / Satın Al
  Likit Profili
  Marka: Dinner Lady
  Ürün İsmi: Salt nic Lemon Tart
  Birincil Tatlar: Limon, Börek, Meringue
  PG / VG: 30/70
  Boyut: 30mL
  Nikotin Gücü: 30mg, 50mg
  Menşeyi: İngiltere

  ------
  4-) Elysian Artemis Salt Likit / Satın Al
  Likit Profili:
  Şişe: 30 mL Tombul Unicorn Şişe
  VG/PG Oranı: % 40 PG, % 60 VG
  Aromalar: Çilek, kremsi Armut ve lychee
  Nikotin Seçenekleri: 24mg, 48mg
  Menşeyi: Amerika

  -----
  5-) Ruthless Grape Drank Salt Likit / Satın Al
  Likit Profili:
  Marka: Ruthless
  Ürün İsmi: Grape Drank Salt Likit
  Aroma ve Lezzetler: Üzümlü soda ve üzüm şekeri
  Şişe Ebatı: 30ml
  Menşeyi: Amerika
  VG/PG oranı: 60VG/40PG
  Nikotin Seviyeleri: 35 ve 50mg
  Not: Yüksek nikotin oranınan sahip olması nedeniyle düşük Watt çıkışlı POD sistem cihazlarla kullanılması uygun görülür.
   
  Son düzenleme: 26 Aralık 2019

Bu Sayfayı Paylaş