1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Vaporesso Aurora Play İncelemesi

'Vaporesso Elektronik Sigara İnceleme' forumunda Yönetici tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

Vaporesso Aurora Play İncelemesi

Ürün tanıtım ve özellikleri
    Aurora Play by Vaporesso
    , CCELL bobinleri, hoş bir otomatik MTL çekimi ve kullanışlı ve tanıdık bir vücut stiline sahip bir bakla vape . Çoğumuz bu kesin tasarıma sahip bir çakmak kullandık! Bu Aurora'nın ikinci versiyonu ve birkaç şey değişti. Gövde daha yuvarlak ve biraz daha büyüktür, şimdi bir açma / kapama düğmesine ve bir basma-dolum sistemine sahiptir, ağızlık ve bakla farklıdır ve tüm bakla şimdi sadece bobin yerine değiştirilir.

Bir üretim öncesi çalışmam var, bu yüzden cihazın perakende satış özelliklerinden bazıları benim değil. Aurora Play, öncelikle tatlı tuz için tasarlanmış 1.3-ohm'luk bir MTL kapsülüne sahip . Hala 650 mAh bataryaya sahip ve bir Omni Board Mini yonga seti ile birlikte geliyor. Anlaşılan, Renova Sıfır'da olduğu gibi, Aurora Play de üç ön ayar biçiminde ayarlanabilir güçle gelecek. Gerçekten sıcaklık kontrolü varsa, henüz bir kelime yok.

Fiyat : 210 TL Civarı
    Renkler : Metalik gri (desen), gümüş, bronz, gökkuşağı

Özellikleri

Boyutlar: 78,8 mm x 43,7 mm x 15,5 mm
    Omni Board Mini yonga seti
    Çizim aktif
    E-Sıvı görüntüleme portu
    Aurora Play yedek bölmesi
    2 mL meyve suyu deposu
    Bas-doldur sistemi
    1,3 ohm (10 watt)
    Zamak çerçeve
    Dahili 650 mAh batarya
    1 ampere kadar
    Pil ömrü göstergesi

Kutu İçeriği:
    Bölmeli AURORA PLAY kiti (2 mL / 1.3 ohm)
    Ek kapsül (2 mL / 1.3 ohm)
    E-meyve suyu doldurma şişesi (10 mL)
    USB kablosu
    Kullanım kılavuzu
    Hızlı rehber
    Garanti belgesi

Kalite ve tasarım oluşturmak
    Vaporesso Aurora Oyun İncelemesi | Zippo Vape'i Yeniden Başlatma
    İşleme ve son işlem, çinko alaşımlı şasinin gövdesi üzerinde inanılmazdır. Yapı kalitesi, üstte küçük bir sallanmaya rağmen gerçekten iyi. Boyutları 78,8 mm x 43,7 mm x 15,5 mm olup, Orion Go ölçüsüdür. Çoğu çökelebilir bakla vapesinden çok daha ağır olan yaklaşık 95 gram ağırlığındadır. Ama elinde iyi hissettiriyor ve oynadığınızda dünyanın en popüler çakmağı gibi görünüyor ve geliyor… ki yapacaksınız! Yapmamak imkansız. Hatta tatmin edici bir tıklama veya sessiz ve kolay açılış için sorumlu olan bir kam koluna (çakmak gibi) sahiptir.

Aurora Play otomatik bir çizime sahiptir, ancak aynı zamanda dar ön tarafta bulunan mikro USB bağlantı noktasının hemen üzerinde bir açma / kapama düğmesine (basit 5 tıklatma) sahiptir. Vaporesso, perakende sürümünün açma / kapama düğmesinden erişilen güçler için üç ön ayara sahip olacağını söyledi: yeşil / 12,5 watt, Mavi / 10,5 watt ve kırmızı / 9 watt.

Pod
    Orijinal Aurora, bobin başının değiştirildiği plastik silindir tanklara sahipti. Şimdi Aurora Play manyetik tek kullanımlık kapsüller kullanıyor. Kapasite 1,2 mL'den 2,0 mL'ye yükselmiştir ve iki 6,5 mm x 8 m meyve suyu penceresi ile meyve suyu seviyenizi izleyebileceksiniz.

Bu cihaz için uygun bir kapsül vardır, nic tuzları için tasarlanmış 1,3 ohm MTL bir pod vardır (ikisi kitle birlikte gelir).

Vaporesso bas-doldur sistemi sayesinde bakla dolumları kolaydır. Kapağın üstüne bastırıldığında, haznenin üzerinde yaylı bir valf bulunur ve damlalıktan aşağı doğru bastırıldığında depoyu doldurur. Plastik veya iğne uçları yeniden doldurma için en iyi ve en temiz şekilde çalışır, ancak cam damlalıklar kabın üzerine biraz karışıklık verebilir. Her iki durumda da, tekrar doldururken peçeteyi el altında tutmak isteyebilirsiniz. Benim için bu tasarımla ilgili asıl mesele, kapsülünüzü doldurduktan sonra, bölmeyi boşaltmanıza izin verecek herhangi bir bağlantı noktasına erişiminiz olmamasıdır. Aurora Play'i doldurmadan önce sıvıyı gerçekten sevdiğinizden emin olun!

İlk Aurora'nın Snorks karikatüründe bir karakterin başını andıran bir ucu vardı (bunu hatırlayan var mı?). Garip bir şekle sahipti, ucuz hissediyordu, özeldi ve kolayca düşüp kaybolabiliyordu. Üretim öncesi ipucu çok kolay çıkma ve kendini biraz ucuz hissetme gibi benzer hatalara sahip. Ancak Vaporesso bize önerinin perakende ürün için daha iyi olacağını bildirdi. Çıkarılamaz ve güzel 510 tarzı uç form faktörü tutar.

performans
    Aurora Play hızlı ve hızlı bir şekilde vurulan otomatik ve kolay bir çekime sahip ve sıcak buharla hoş bir boğaza sahip. Buhar çıkışı, bir kapsül vape için uygundur ve lezzet, CCELL bobinlerinden iyidir. Ancak ilginç bulduğum şey, daha kalın meyve sularının bu bobinle benim için daha iyi çalışması. Aurora Play'i zincirlerken vapur yaparken, 70 VG ve düşük nic ile art arda 20 vuruş yapma problemim yok. Lezzetin tadına bakmadan önce 50/50 ile 10 hızlı vuruş yapmam zor. Bobinin normale dönmesi geri dönmesi bir dakika kadar sürüyor, ama bana öyle geliyor ki CCELL daha kalın sularda daha iyi olabilir. Sanırım bu neden CCELL bobinlerini yağ arabalarında gördüğümü açıklıyor.

Bölmelerden hiçbir sızıntı yoktu, tükürme ve sürpriz yanıklar olmadı . Kuru bir vuruş bile aldığım tek zaman bobinleri kendi sınırlarına kadar zorluyorum. Sonuçta, bu bobinlerin sağlam performanslar olduğunu düşünüyorum… ama keşke 70 VG ile buldukları kadar 50 VG ile iyi çalışsalar. Cihazı tek bir bobini bile tüketecek kadar uzun süre kullanmadım, ancak bir kaçını boşalttım ve hepsi iyi çalıştı. Paketimde rastgele hiç adam yok (ve altı bobin denedim). Umalım, kalite kontrolünün üretim hızlandıkça devam ettiğini umalım.

pil
    Aurora Play'de 650 mAh batarya var . Pil ömrü bana normal geliyor. Çok büyük ve çok kötü bir şey yok. Sizi ılımlı vaping gününden kolayca geçirebilir, ancak çok fazla uğraşırsanız, günde en az bir kez şarj etmeniz gerekir. Neyse ki, Oyun şarj geçişi vardır. Şarj etmek bir saat kadar sürer (50 dakikadan fazla, ancak 60 dakikadan az).

Artılar ve eksiler
    Kaliteli üretim ve işleme
    MTL için kolay çizim mükemmel
    Sızıntı yok
    İyi lezzet
    Güzel boğaz vuruşu
    İyi lezzet
    Kullanımı kolay
    Duyarlı otomatik çizim
    Meyve suyu penceresi meyve suyu seviyesinin doğru bir resmini verir
    Düşük kaliteli ağızlık çok kolay çıkar (üretim öncesi çalıştırma)
    Dolguya basma sıvının kolayca alınmasını önler
    Top biraz titrek

Aurora bir yenilik ürünü gibi görünebilir, ancak bu yasal olarak iyi bir vape. Tıpkı flip-up çakmağı (belirtilmemesi gereken) gibi hissediyor, ancak vape kalitesi tek başına duruyor. Talaşlı imalat ve son işlem gerçekten çok iyi bir şekilde yapıldı ve hatta bana sigaralardan da övgü aldı. Vaporesso'nun perakende sürümünde olacağını söylediği değişikliklerle, iyi bir satın alma olacağını varsaymak güvenli olacak.

Bu Sayfayı Paylaş