1. elektronik sigara, likit, kit pod mod vape, rta-rba-rdta-rda atomizer, coil, saltlikit, vaporesso, smok, eleaf, aspire, joyetech, e-sigara fiyat, en ucuz likit Satış Sitelerimiz; elektroniksigaralikitci.com buharadam.net elektroniksigarailanlari.com likitpark.com vapeturko.com esigarapark.com !!!! Sitelerimizde Ürün Araması Yap En Ucuz Fiyat ve Kampanyaları Kaçırma !!! 2. El ve Sıfır Ürün İlan Sitemiz taksitlialsat.com
    Duyuruyu Kapat
  2. Elektronik Sigara Likitci sitemizde tüm popüler marka elektronik sigara cihazlar (SMOK, JOYETECH, ELEAF, WİSMEC, KANGERTECH, VAPORESSO ve bir çok e-sigara markası, E-SİGARA yedek parçaları (Atomizer, Coil, Sarım Telleri, Pamuklar, Piller, Şarj Aletleri) ve bir çok e likit Markasını %100 orijinal olarak iade garantili satıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz bazı likit markaları One Hit Wonder, Naked 100, Dinner Lady, Cosmic Fog, Five Pawns, Nasty Juice, Mat Hatter, Nature, Joyetech, BigBoss ve daha fazlası Elektronik Sigara Likitci den en uygun fiyatlarla en kısa sürede en kaliteli E Sigara ve IQOS ürünlerini kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız Dünyanın en iyi Pod Sistem Elektronik Sigara başlangıç seti iade garantili olarak elektroniksigaralikitci.com sitemizde sizleri bekliyor. En ucuz Fiyat garantisi Orjinal ve iade garantili En iyi Pod Sistem Hepsi Bir Arada Başlangıç Kiti Breeze 2, Aynı gün kargo fırsatı ile DL ve MTL içim yapabileceğiniz yedek coilli kartuş seti coilleri ve daha fazlası hemen satın al !!! Saltica Likitler : https://elektroniksigaralikitci.com/saltica
Duyuruyu Kapat
En Güncel Elektronik Sigara Modelleri | Elektronik Sigara Mod | E Likit ve Salt Likit ürünleri | Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Justfog gibi popüler markaların Coil ve Kartuş Ürünleri | RBA, RDTA, RTA, RDA ve Sub-Ohm Atomizer Çeşitleri | E-Sigara Marka ve modellerinde her hafta EXTRA İNDİRİMLER !!! Güne Özel Fırsat Fiyatlar elektroniksigaralikitci.com'da

Vaporesso Luxe Kit İncelemesi

'Vaporesso Elektronik Sigara İnceleme' forumunda Yönetici tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. Yönetici

Yönetici Elektronik Sigara Fiyat Site Yetkilisi

Vaporesso Luxe Kit İncelemesi
    Açıkça belirterek başlayacağım: Luxe modu muhteşem. Kullandığım en iyi görünümlü modlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aynı zamanda benim kişisel favorim olan siyah baskının tamamını aldığım için şanslıydım. Çıkma olmadan 28 mm'lik atomizörlere sığmasına izin veren merkezi bir 510 bağlantıyla gelir. Şekli, boyutu ve yuvarlatılmış kenarları, önceki Vaporesso çift batarya modlarından daha ağır olsa bile, Voopoo DRAG'dan biraz daha hafif olmasına rağmen, tutma zevki yaratıyor .

Plastik ön ve arka kapaklar Luxe'i parmak izi mıknatısı yapar, ancak bu beklenen bir şey. Ekran büyük (2 inç) ve yazı tipi net ve düzgün boyutta. Ekranın biraz daha parlak olmasını diliyorum - en yüksek ayardaki parlaklıkta bile, dış mekandayken ekranı okumakta bazı zorluklar yaşadım. Arka panelde de çok küçük bir hareket var, ancak çıngırak yok ve zorlamazsanız hareket etmiyor.

Vaporesso Luxe SKRR Takımı
    Ekran bilgisi

Çift pil izleme
    Seçilen mod
    vat miktarı
    Direnç
    Voltaj
    Puf sayacı / süresi
    Operasyonlar

Beş tıklama açık ve kapalı
    Kilidi açmak için üç tıklama
    Menüye girmek için logoya üç kez dokunmak
    Menüde gezinmek için sol ve sağ dokunma
    Alt menüye girmek için logoya dokunun
    Alt menüde gezinmek için sol ve sağ dokunmatik
    Alt menüden çıkmak için logoya dokunun
    Ana ekrana gitmek için “Çıkış” ı seçin
    Kilitlemek için ateş

Menü seçenekleri

Değişken watt modları (VW-H / VW-N / VW-S)
    CCW (watt eğrileri)
    SP (süper oyuncu modu)
    VV (değişken voltaj)
    CCV (voltaj eğrileri)
    TC modları (SS / Ni / Ti / M1 / M2)
    BP (bypass modu)
    Ayarlar
    İnceleme örneği bir kılavuz olmadan geldi, ancak menüler arasında yolumu bulmakta sorun yaşamadım. Omni board 4.0 ile daha önce hiç bir cihaz kullandıysanız, menü sisteminden ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz - son zamanlarda en sevdiğimiz kutu modları listemizin en üstünde yer alan Vaporesso Armor Pro'dan bu yana pek bir şey değişmedi. Menü ve mevcut fonksiyonlar ve ayarlar, modun hızlı yakması gibi aynıdır. Bu şey hızlı bir şekilde vurur - o kadar hızlı ki onu kapatmak için beş hızlı tıklama atomizörünüzün biraz buhar üretmesine neden olur!

Vaporesso'nun Luxe'un “dokunmatik ekran” özelliğini nasıl kullandığını seviyorum. Ekranın dokunma özelliğine sahip kısmı ekranın bir parçası değil, ön panelin alt kısmında. Dokunmatik tuşlar olarak düşünün. Modun bir musluğu kaydetmediği bazı durumlar vardı, ancak bunlar nadirdi ve “düğmeler” genellikle yanıt veriyor. Bunun üzerine, ekrana her dokunduğunuzda (çok tatmin edici) bir titreşim hissedeceksiniz. İsterseniz hile olarak adlandırın, ancak dokunsal geri bildirim bağımlılık yapar: Luxe'de yaptığım mod kadar ayarları değiştirmek hiç hoşuma gitmedi.

Yangın düğmesine basmak, üç kez tekrar basana kadar ayar düğmelerini kilitler. Bu çok kullanışlı bir işlev, ancak birkaç kez orada olmasını diledim - vatta küçük ayarlamalar yapmak cihazın kilidini açmanız gerektiğinde sinir bozucu olabilir. Ancak modunuzun yanlışlıkla ayarları değiştirmesini önleyecektir, bu yüzden gerçekten şikayet edemem.

Luxe'nin sıcaklık kontrolünü nasıl yönettiğini seviyorum . Omni 4.0 yongası mükemmel TC performansı ile tanınıyor ve ben genellikle TC'de vaping yapmıyorken, denemeye koymaya karar verdim. 0,43 ohm'luk bir direnci olan 24 ayar paslanmaz çelik bir bobin yaptım, direncimi kilitledim ve SS TCR değerini 110'un ön ayarından 92'ye değiştirdim.

Bahsetmem gereken modun işlevselliği ile ilgili birkaç sorun yaşadım. Ekranın dokunma kısmı bana bir kez dondu ve cihaz dokunsal geri bildirim vermedi. Pilleri çıkarmak ve cihazı yeniden başlatmak bu sorunları çözdü. Ayrıca Luxe’in zincir takarken biraz ısınacağını fark ettim. Vaporesso bize modun hala işlerin altında olduğunu ve son baskının alınmadığını bildirdi. Umarım, bu sorunlar ticari sürümün bir parçası olmayacak.

Tank: SKRR tankı
    Kitte siyah SKRR tankını ve bunun için mevcut üç bobinin ikisini aldım. Maalesef, pakette düz cam tank veya cam için silikon koruyucu kılıf bulunmuyordu. Kabarcık cam tankların hayranı olmadığımdan ve ekstra 3 mL e-sıvıyı daha şık bir görünümle değiştirdiğim için utanç verici bir durum, ama bu tamamen öznel.

SKRR tankı tabanda 24.5 mm'dir (hava akış halkasında yaklaşık 26.5 mm) ve kabarcık camı açıkken 8 mL e-sıvı tutar. Tankın açılmasını engellemek için vidalanan, kaydırmaya dayanıklı üst doldurma sistemine ve çocuğa dayanıklı bir damla ucu tasarımına sahiptir. Bu özellik, SKRR tankını piyasanın diğer alt tanklarının dışında bıraktı, ama ben şahsen fazla kullanamadım. Goon tarzı 810'ların çoğunun SKRR'ye sığmayacağını unutmayın. İşe yarayan bir çift buldum, fakat O-ring'lerle birlikte gelen damla uçlarında daha iyi şanslar elde edeceksiniz.

Tank, Cascade hattı ve NRG tankı tarafından kullanılan GT bobinleriyle uyumludur. Ancak, SKRR tankının en yenilikçi özelliği, onunla birlikte sunulan yeni serpantin hattıdır.

Bobinler

QF örgü keten lifi / pamuk 0.2-ohm bobin: 50-80 watt için, en iyi 65-75 wattta (dahil)
    QF Strip keten lifi / pamuk 0.15-ohm bobin: 50-80 watt, en iyi 65-75 watt'ta (dahil)
    GT CCELL seramik 0.5 ohm bobin: 20-35 watt için derecelendirilmiştir, en iyi 30-35 watt'ta (dahil değildir)
    Paketteki yalnızca iki QF (Quadflow) bobini aldım. Yukarıda belirtilen özellikler Vaporesso'nun web sitesinde listelenmiştir, çünkü aldığım her iki bobin de 0.18 ohm'luk basılı bir dirence sahiptir. QF bobinleri, Freemax ve Horizontech gibi şirketlerden gördüğümüze benzer bir keten lifi ve pamuk kombinasyonu ile kötüleştirildi.

Bobinler tükürük ve sızıntıya karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır ve dürüstçe söyleyebilirim ki bu sızıntılardan ve sızıntılardan sıyrıldım. Bobin içine pim benzeri bir mekanizma uygulayarak, hava akışını bobinin ortasına yönlendiren ve onu çevreleyen örgü / şerit elemanına yönlendirir. Havanın biraz uzağa gitmesi gerekiyor, bu yüzden yardım edemedim, ancak bu sistemin tükürme ve sızıntıyı önlemek için bazı lezzetleri feda ettiğini düşünüyorum. Lezzet bölümünde SKRR hiç kaba olmamasına rağmen, bir kafes bobin alt ohm tankı tarafından elde ettiğim en iyi lezzet değil.

Her iki bobin de Freemax Mesh Pro'nun tek örgü bobinine benzer şekilde gerçekleştirildi , QF Şerit bobin üçten en iyisi oldu. Ancak SKRR'nin bobinlerinin hiçbiri Mesh Pro'nun çift ve üçlü örgü bobinlerinin lezzet performansına ulaşamadı. Tek örgü bobini çift ve üçlü örgü bobinleri ile karşılaştırmak biraz adaletsiz görünebilir, bu yüzden Vaporesso'nun gelecekte SKRR için çoklu örgü seçenekleri piyasaya süreceğini umuyorum. Hava akışının yarıda kesilmesi ve daha yavaş çekmeler yapılması havanın bobinin duvarlarına daha yakın hareket etmesine izin vererek lezzet üzerinde olumlu bir etki yarattı.

Her iki bobinin de derecelendirmelerinde daha iyi performans gösterdiğine dikkat edin - 75 watt'ta en çok onları sevdim. Onları bu kadar yüksek vaping potansiyellerini ömrünü kısaltacaktır, ancak her bobini yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve hala güçlüler. Genel olarak, QF bobinlerinin performansı iyi, ancak kesinlikle lezzetin peşindeyseniz, şu an için daha iyi seçenekler var.

SKRR tankı tamamen ayarlanabilir üç büyük hava akımı yuvası uygular. Mesh Pro tank ile karşılaştırdım ve ikisi de tamamen açık olduklarında çok benzer bir hava akışına sahipler. Yarı noktadan itibaren onu kısıtlamak ıslık sesi çıkarmaya başlayacaktır, ancak üzerinde bu kadar sıkı gitme gereği duymadım. Sonuçta, SKRR tankından aldığım bulut üretiminden zevk aldım.

Seviyor
    Luxe mod muhteşem görünüyor
    Güzel boyut ve şekil
    Paslanmaz çelik TC'de mükemmel (92 TCR ile)
    Dokunsal geribildirim tatmin edici
    Çeşitli seçenekler ve işlevler
    Kolay gezinme
    Geniş renkli ekran
    SKRR 8 mL e-sıvı tutar.
    İyi buhar üretimi
    Sızıntı ve tükürüklere dayanıklı bobinler
    Keten lifi / pamuklu dokuma ile File ve Şerit rulolar
    Beğenmeme
    Luxe bir parmak izi mıknatısıdır
    Biraz ağır
    Ekran daha parlak olabilirdi
    Zincirli vaping yaparken Mod biraz ısınabilir
    Şu anda sadece tek ağlı bobin seçenekleri
    İyi ama şaşırtıcı değil lezzet
    Karar
    Vaporesso Luxe & SKRR, kolayca tavsiye edebileceğim bir kit. Mod, yüksek bir performans sergileyen ve Omni 4.0 yongasının özelliklerinden tam anlamıyla yararlanıyor. Tutulması zevkli, kaygan ve şık görünüyor ve TC haklı. Dokunma kontrolü rakiplerinin çoğundan daha iyi bir şekilde uygulanmaktadır ve dokunsal geri bildirim kazanır. Bazı küçük hıçkırıklar vardı, ancak son üretim sürümüyle düzeltilemeyecek hiçbir şey yoktu. SKRR tankı pratik olarak sızdırmazdır, çok fazla e-sıvı tutar ve uzun ömürlü rulolarla birlikte gelir. Evet, lezzet biraz daha iyi olabilirdi ama bobinler tek kafes için iyi performans gösteriyor, bu yüzden gerçekten şikayet edemem.

Sonuçta, bu Vaporesso tarafından sunulan bir başka sağlam teklif ve yenilikçi fikirlerle ortaya çıktıkları için onlara teşekkür ediyor. Bu kitin sadece başka bir alt ohm tank ile eşleştirilmiş bir başka çift pilli mod olmadığı için çok mutluyum. Eğer QF bobinlerinin sızdırmaz tasarımını çok telli bir konfigürasyonla eşleştirmeyi başarırlarsa, SKRR tankının yılın en iyi alt ohm tankının konuşmalarında yolunda çalıştığını görebiliyorum - mod zaten orada. Vaporesso Luxe & SKRR kiti hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana yorum bölümünde bildirin.

Bu Sayfayı Paylaş